Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk, Kasia Cichopek/Anna Oberc, Michał Sitarski i inni!

"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Między Łóżkami", "Ostra Jazda", "Old Love", czy "Randka w Ciemno na dwie pary". Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik Państwa Dzikich? - dowiecie się na spektaklu! "Przygoda z ogrodnikiem" to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada!Obsada:➡ Anna Mucha ➡ Agnieszka Włodarczyk ➡ Katarzyna Cichopek / Anna Oberc  ➡ Michał Sitarski➡ Bogdan Kalus / Sylwester Maciejewski ➡ Artur Krajewski / Bartek Żukowski Scenariusz: Norm Foster Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński Kostiumy: Aneta Suskiewicz Scenografia: Witold Stefaniak Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Producent:

Sprzedawca: Bilecik

90.00PLN
Przejdź do sklepu

"Przygoda z ogrodnikiem" to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: "Między Łóżkami", "Ostra Jazda", "Old Love", czy "Randka w Ciemno na dwie pary". 

Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik Państwa Dzikich? - dowiecie się na spektaklu! "Przygoda z ogrodnikiem" to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada!


Obsada:


➡ Anna Mucha 

➡ Agnieszka Włodarczyk 

➡ Katarzyna Cichopek / Anna Oberc  

➡ Michał Sitarski

➡ Bogdan Kalus / Sylwester Maciejewski 

➡ Artur Krajewski / Bartek Żukowski 


Scenariusz: Norm Foster 


Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński 

Kostiumy: Aneta Suskiewicz 

Scenografia: Witold Stefaniak


Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Nazwa firmy:
Cenus
Telefon:
+48
Adres:

Piaseczno,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty