BARBIE KOLOROWA NIESPODZIANKA TUBA Z LALKĄ GTP42

MATTELBARBIECOLOR REVEALKOLOROWA NIESPODZIANKATUBA Z LALKĄ - NIESPODZIANKĄSERIA 3GTP42NOWOŚĆ - HITZestawy Barbie Kolorowa niespodzianka kryją, aż siedem tajemnic! W każdej tubie jest lalka z modnym ubrankiem, ale to, jak wygląda, pozostaje niewiadomą do ostatniej chwili.Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz różową lalkę-niespodziankę (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na różowy, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd!Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, by znaleźć perukę z długimi włosami, spódniczkę, parę bucików i małą gąbkę. Zanurz gąbkę w lodowatej wodzie i użyj jej, aby zmienić twarz i włosy (oczy, usta i włosy zmienią kolor).Używając ciepłej i zimnej wody dzieci mogą powtarzać ten cudowny moment, ile razy zechcą!Dokończ stylizację, korzystając ze spódniczki, bucików oraz peruki, i zacznij wymyślać własne historyjki pełne przygód.Każda seria z linii Kolorowa niespodzianka ma wyjątkowy motyw – ten jest związany ze zwierzętami!Na każdym z trykotów jest śliczna grafika.Do przechowywania akcesoriów użyj tuby z zestawu.Którą lalkę znajdziesz?Dzieci mogą zebrać inne lalki z linii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości zabawy.Zestaw zawiera lalkę, spódniczkę, buciki, perukę i gąbkę.Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.Kupując 1 szt kupujesz 1 tubę z 1 lalką.Lalki nie stoją samodzielnie.Wysokość tuby: 32cm.Jest to niespodzianka, nie wiadomo, na którą lalkę trafisz.Poniżej zdjęcia poglądowe.Wiek od 3 lat.

Producent:

Sprzedawca: BAJKOLANDIA

91.00PLN
Przejdź do sklepu
MATTEL
BARBIE
COLOR REVEAL
KOLOROWA NIESPODZIANKA
TUBA Z LALKĄ - NIESPODZIANKĄ
SERIA 3
GTP42
NOWOŚĆ - HIT

Zestawy Barbie Kolorowa niespodzianka kryją, aż siedem tajemnic! W każdej tubie jest lalka z modnym ubrankiem, ale to, jak wygląda, pozostaje niewiadomą do ostatniej chwili.

Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz różową lalkę-niespodziankę (z funkcją zmiany koloru) oraz tajemnicze torebki. Wyjmij je wszystkie i napełnij tubę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. Woda zmieni kolor na różowy, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd!

Każda lalka ma inny kolor oczu, włosów, skóry i ozdobnego trykotu, ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki, by znaleźć perukę z długimi włosami, spódniczkę, parę bucików i małą gąbkę. Zanurz gąbkę w lodowatej wodzie i użyj jej, aby zmienić twarz i włosy (oczy, usta i włosy zmienią kolor).

Używając ciepłej i zimnej wody dzieci mogą powtarzać ten cudowny moment, ile razy zechcą!

Dokończ stylizację, korzystając ze spódniczki, bucików oraz peruki, i zacznij wymyślać własne historyjki pełne przygód.
Każda seria z linii Kolorowa niespodzianka ma wyjątkowy motyw – ten jest związany ze zwierzętami!

Na każdym z trykotów jest śliczna grafika.

Do przechowywania akcesoriów użyj tuby z zestawu.

Którą lalkę znajdziesz?

Dzieci mogą zebrać inne lalki z linii, aby dowolnie dopasowywać akcesoria i odkrywać nowe możliwości zabawy.

Zestaw zawiera lalkę, spódniczkę, buciki, perukę i gąbkę.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Kupując 1 szt kupujesz 1 tubę z 1 lalką.

Lalki nie stoją samodzielnie.

Wysokość tuby: 32cm.

Jest to niespodzianka, nie wiadomo, na którą lalkę trafisz.

Poniżej zdjęcia poglądowe.

Wiek od 3 lat.

Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty