Biustonosz Modena 624 czarny

Biustonosz kierowany dla kobiet ze średnim i dużym biustem. Zapewnia doskonałe podtrzymanie biustu i zmysłową elegancję, która została podkreślona paseczkami z ozdobnymi regulatorami, subtelnie przechodzącymi w ozdobne kółeczko na dekolcie. Ze względu na użyte surowce, właściwości tego modelu to lekkość i komfort użytkowania. MISKI - dwuwarstwowe tiul stabilny połączony z pięknym haftem na górnej i dolnej części miseczek. Górna krawędź misek wykończona delikatną taśmą elastyczną. PAS OBWODU - wykonany został z tiulu stabilnego połączonego na linii tyłu z lycrą o wysokiej gramaturze, która zapewnia bardzo dobre podtrzymanie. Mostek z podwójnej warstwy tiulu stabilnego wyprofilowany tak, aby nie powodować ucisków. DRUTY - miski modelowane za pomocą drutów, które wraz ze wzrostem rozmiaru zwiększają swoją szerokość, zapewnia to odpowiednie utrzymanie piersi we wszystkich rozmiarach. FISZBINY - na bokach zastosowano płaskie fiszbiny, aby biustonosz idealnie przylegał do ciała. RAMIĄCZKA - z delikatną pętelką w 3 szerokościach 14,18,22 mm KÓŁKA I REGULATORY - metalowe w kolorze rose gold, nie zawierają niklu. HAFTKA - 2- i 3-rzędowa z potrójną regulacją obwodu. Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.  

Producent:

Sprzedawca: Świat Kobiet "ANA"

125.00PLN
Przejdź do sklepu
Biustonosz kierowany dla kobiet ze średnim i dużym biustem. Zapewnia doskonałe podtrzymanie biustu i zmysłową elegancję, która została podkreślona paseczkami z ozdobnymi regulatorami, subtelnie przechodzącymi w ozdobne kółeczko na dekolcie. Ze względu na użyte surowce, właściwości tego modelu to lekkość i komfort użytkowania.
MISKI - dwuwarstwowe tiul stabilny połączony z pięknym haftem na górnej i dolnej części miseczek. Górna krawędź misek wykończona delikatną taśmą elastyczną.
PAS OBWODU - wykonany został z tiulu stabilnego połączonego na linii tyłu z lycrą o wysokiej gramaturze, która zapewnia bardzo dobre podtrzymanie. Mostek z podwójnej warstwy tiulu stabilnego wyprofilowany tak, aby nie powodować ucisków.
DRUTY - miski modelowane za pomocą drutów, które wraz ze wzrostem rozmiaru zwiększają swoją szerokość, zapewnia to odpowiednie utrzymanie piersi we wszystkich rozmiarach.
FISZBINY - na bokach zastosowano płaskie fiszbiny, aby biustonosz idealnie przylegał do ciała.
RAMIĄCZKA - z delikatną pętelką w 3 szerokościach 14,18,22 mm
KÓŁKA I REGULATORY - metalowe w kolorze rose gold, nie zawierają niklu.
HAFTKA - 2- i 3-rzędowa z potrójną regulacją obwodu.
Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.  
Nazwa firmy:
F.H.U. Ana Anna Wutke-Knieć
Telefon:
+48
Adres:
Nawsie, 52
Jawiszowice,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty