Dalmierz laserowy (golf) GB Laser1S

  Dalmierz laserowy GB Laser1S (GOLFBUDDY)   GOLFBUDDY – marka elektronicznych urządzeń pomiarowych odległości dla graczy w golfa. Specjalizuje się w produkcji dalmierzy, elektronicznych zegarów z polami golfowymi i urządzeniami do poprawy gry w golfa. DALMIERZ LASEROWY – GB Laser1S to proste w obsłudze urządzenie do pomiaru odległości z punktu uderzenia piłki do punktu docelowego. Urządzenie mierzy odległości od 4,60 metra do 800 metrów (od 5 do 880 yardów), jego główne zalety to: - Wyszukiwarka punktów z trybem wibracji i nachyleniem * - 3 tryby celowania (Standard, Scan, Pin) - Pomiary w metrach i yardach - Funkcja nachylenia zapewnia odległości dostosowane do nachylenia stoku* - Wymiary: 101.1 x 73.8 x 40.9 mm - Szerszy wyświetlacz LCD dla lepszej widoczności - Automatyczne wyłączanie po 10 sekundach w przypadku pozostawienia bez nadzoru - Wodoodporny - Powiększenie 6x - Zgodny z USGA / R&A - legalny dla gier z handicapem i turniejami - Gwarancja 12 miesięcy   * Ergonomicznie zaprojektowany GB Laser1S oferuje trzy różne tryby celowania: standardowy, skanujący i szukacz punktów z wibracją. * GB Laser1S jest wyposażony w funkcję włączania / wyłączania nachylenia "SLOPE", która zapewnia dostosowaną do nachylenia odległość dla różnych wysokości, aby uzyskać większą dokładność.      

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

1 215.00PLN
Przejdź do sklepu

 

Dalmierz laserowy GB Laser1S (GOLFBUDDY)

 

GOLFBUDDY – marka elektronicznych urządzeń pomiarowych odległości dla graczy w golfa. Specjalizuje się w produkcji dalmierzy, elektronicznych zegarów z polami golfowymi i urządzeniami do poprawy gry w golfa.

DALMIERZ LASEROWY – GB Laser1S to proste w obsłudze urządzenie do pomiaru odległości z punktu uderzenia piłki do punktu docelowego. Urządzenie mierzy odległości od 4,60 metra do 800 metrów (od 5 do 880 yardów), jego główne zalety to:

- Wyszukiwarka punktów z trybem wibracji i nachyleniem *

- 3 tryby celowania (Standard, Scan, Pin)

- Pomiary w metrach i yardach

- Funkcja nachylenia zapewnia odległości dostosowane do nachylenia stoku*

- Wymiary: 101.1 x 73.8 x 40.9 mm

- Szerszy wyświetlacz LCD dla lepszej widoczności

- Automatyczne wyłączanie po 10 sekundach w przypadku pozostawienia bez nadzoru

- Wodoodporny

- Powiększenie 6x

- Zgodny z USGA / R&A - legalny dla gier z handicapem i turniejami

- Gwarancja 12 miesięcy

 

* Ergonomicznie zaprojektowany GB Laser1S oferuje trzy różne tryby celowania: standardowy, skanujący i szukacz punktów z wibracją.

* GB Laser1S jest wyposażony w funkcję włączania / wyłączania nachylenia "SLOPE", która zapewnia dostosowaną do nachylenia odległość dla różnych wysokości, aby uzyskać większą dokładność.

 

 

image

image

image

 

image

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty