Dalmierz laserowy (golf) GB LaserL10V z funkcją głosową

  Dalmierz laserowy GB Laser L10V z funkcją głosową odległości    GOLFBUDDY – marka elektronicznych urządzeń pomiarowych odległości dla graczy w golfa. Specjalizuje się w produkcji dalmierzy, elektronicznych zegarów z polami golfowymi i urządzeniami do poprawy gry w golfa.   DALMIERZ LASEROWY – GB Laser L10V to proste w obsłudze urządzenie do pomiaru odległości z punktu uderzenia piłki do punktu docelowego. Teraz ten dalmierz został wyposażony w dodatkową funkcję głosową! Usłysz swoje odległości odczytywane na głos w dowolnym miejscu dzięki dodatkowemu przyciskowi głosowemu. Urządzenie mierzy odległości od 4,60 metra do 800 metrów (od 5 do 880 yardów), jego główne zalety to: - Wyszukiwarka punktów z trybem wibracji i nachyleniem *  - 3 tryby celowania (Standard, Scan, Pin)  - Pomiary w metrach i yardach  - Funkcja nachylenia zapewnia odległości dostosowane do nachylenia stoku*  - Wymiary:  94 x 65 x 34 mm  - Szerszy wyświetlacz LCD dla lepszej widoczności  - Automatyczne wyłączanie po 10 sekundach w przypadku pozostawienia bez nadzoru  - Wodoodporny  - Powiększenie 6x  - Zgodny z USGA / R&A - legalny dla gier z handicapem i turniejami  - Gwarancja 12 miesięcy    * Ergonomicznie zaprojektowany GB LaserL10V oferuje trzy różne tryby celowania: standardowy, skanujący i szukacz punktów z wibracją.   * GB LaserL10V jest wyposażony w funkcję włączania / wyłączania nachylenia "SLOPE", która zapewnia dostosowaną do nachylenia odległość dla różnych wysokości, aby uzyskać większą dokładność.  

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

1 350.00PLN
Przejdź do sklepu

 

Dalmierz laserowy GB Laser L10V z funkcją głosową odległości 

 

GOLFBUDDY – marka elektronicznych urządzeń pomiarowych odległości dla graczy w golfa. Specjalizuje się w produkcji dalmierzy, elektronicznych zegarów z polami golfowymi i urządzeniami do poprawy gry w golfa.

 

DALMIERZ LASEROWY – GB Laser L10V to proste w obsłudze urządzenie do pomiaru odległości z punktu uderzenia piłki do punktu docelowego. Teraz ten dalmierz został wyposażony w dodatkową funkcję głosową! Usłysz swoje odległości odczytywane na głos w dowolnym miejscu dzięki dodatkowemu przyciskowi głosowemu. Urządzenie mierzy odległości od 4,60 metra do 800 metrów (od 5 do 880 yardów), jego główne zalety to:

- Wyszukiwarka punktów z trybem wibracji i nachyleniem * 

- 3 tryby celowania (Standard, Scan, Pin) 

- Pomiary w metrach i yardach 

- Funkcja nachylenia zapewnia odległości dostosowane do nachylenia stoku* 

- Wymiary:  94 x 65 x 34 mm 

- Szerszy wyświetlacz LCD dla lepszej widoczności 

- Automatyczne wyłączanie po 10 sekundach w przypadku pozostawienia bez nadzoru 

- Wodoodporny 

- Powiększenie 6x 

- Zgodny z USGA / R&A - legalny dla gier z handicapem i turniejami 

- Gwarancja 12 miesięcy 

 

* Ergonomicznie zaprojektowany GB LaserL10V oferuje trzy różne tryby celowania: standardowy, skanujący i szukacz punktów z wibracją.

 

* GB LaserL10V jest wyposażony w funkcję włączania / wyłączania nachylenia "SLOPE", która zapewnia dostosowaną do nachylenia odległość dla różnych wysokości, aby uzyskać większą dokładność.

 

image

image

image

image

image

image

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty