Folia rolka weneckie lustro 1,52x30m przepusz 10%

FOLIA ROLKA LUSTRO WENECKIE 1.52 x 30m   Folia weneckie lustro o szerokim zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się w roli folii przyciemniającej na różnego rodzaju szyby. Dzięki efektowi weneckiego lustra w ciągu dnia pomieszczenie z ulicy nie jest widoczne. Z pewnością znajdzie zastosowanie w biurach, hotelach, domach itp. Zapewni przyjemny klimat w pomieszczeniu i zadba o Twoją prywatność. Co więcej folia zapobiegnie przed mocnym nagrzewaniem się pomieszczeń. Folia doskonale nadaje się do oklejania szyb, okien, telefonów, sprzętów AGD itp.   Jest elastyczna i bardzo wytrzymała. Zastosowanie specjalistycznego kleju umożliwia dokładne dopasowanie folii do powierzchni, brak pęcherzyków oraz możliwość odklejenia i poprawienia źle naklejonej folii. Gdy powierzchnia oklejona folią ulegnie zabrudzeniu, z łatwością można ją umyć - jest odporna na ścieranie, detergenty, a nawet oleje i smary. Gdy efekt olejonego elementu już się znudzi lub folia ulegnie zniszczeniu, z łatwością można ją usunąć - wystarczy tak, jak przy przyklejaniu użyć ciepłego powietrza. 1- szyba przed oklejeniem 2-szyba po oklejeniu   Uwaga: Folię należy przyklejać wyłącznie na równych, gładkich i odtłuszczonych powierzchniach. Rodzaj: Lustro weneckie Wodoodporna:Tak Przepuszczalność:10% Wymiary rolki:1,52 x 30m                  

Producent:

Sprzedawca: milydrobiazg.pl

1 292.00PLN
Przejdź do sklepu

FOLIA ROLKA LUSTRO WENECKIE 1.52 x 30m

 

Folia weneckie lustro o szerokim zastosowaniu.

Świetnie sprawdzi się w roli folii przyciemniającej na różnego rodzaju szyby.

Dzięki efektowi weneckiego lustra w ciągu dnia pomieszczenie z ulicy nie jest widoczne.

Z pewnością znajdzie zastosowanie w biurach, hotelach, domach itp.

Zapewni przyjemny klimat w pomieszczeniu i zadba o Twoją prywatność.

Co więcej folia zapobiegnie przed mocnym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Folia doskonale nadaje się do oklejania szyb, okien, telefonów, sprzętów AGD itp.

 

Jest elastyczna i bardzo wytrzymała.

Zastosowanie specjalistycznego kleju umożliwia dokładne dopasowanie folii do powierzchni, brak pęcherzyków oraz możliwość odklejenia i poprawienia źle naklejonej folii.

Gdy powierzchnia oklejona folią ulegnie zabrudzeniu, z łatwością można ją umyć - jest odporna na ścieranie, detergenty, a nawet oleje i smary.

Gdy efekt olejonego elementu już się znudzi lub folia ulegnie zniszczeniu, z łatwością można ją usunąć - wystarczy tak, jak przy przyklejaniu użyć ciepłego powietrza.

1- szyba przed oklejeniem

2-szyba po oklejeniu

 

Uwaga:

Folię należy przyklejać wyłącznie na równych, gładkich i odtłuszczonych powierzchniach.

Rodzaj: Lustro weneckie

Wodoodporna:Tak

Przepuszczalność:10%

Wymiary rolki:1,52 x 30m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwa firmy:
MazaNoty Patryk Pikosz
Telefon:
+48
Adres:
Kościuszki 10/1
Piaseczno,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty