HECHT 8012 PIŁA PILARKA PRZECINARKA DO DREWNA STOŁOWA TARCZOWA EWIMAX - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT -

PIŁA PILARKA STOŁOWA TARCZOWA HECHT 8012 Stołowa elektryczna pilarka tarczowa renomowanej czeskiej firmy HECHT 8012 o mocy 1200 W, wyposażona w regulację kąta nachylenia piły tarczowej. Może być wykorzystywana do rozcinania, przecinania, cięcia wzdłużnego i poprzecznego materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Załączone do zestawu specjalne prowadnice pozwalają na precyzyjne cięcie prostych lub skośnych kawałków materiału. Zakres regulacji kąta nachylenia piły tarczowej wynosi od 45 do 90 stopni. Regulacja kąta nachylenia piły odbywa się za pomocą wygodnej korbki umieszczonej pod blatem urządzenia.   Dane Techniczne: Model urządzenia HECHT 8012 Moc silnika - 1200 W Napięcie zasilania - 220 / Hz Prędkość obrotowa tarczy - 5000 obr/min Kąty pochylenia tarczy - 90 - 45 stopni Średnica tarczy tnącej 210 mm Konstrukcja - metalowa Regulowana szerokość stołu Obudowa silnika i przekładni  - tworzywo sztuczne Serwis - "door to door"  Producent - HECHT W zestawie   Pilarka stołowa Klucze serwisowe Instrukcja w języku polskim Paragon lub faktura VAT Oryginalne opakowanie DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS? Oficjalny sklep HECHT Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT  Gwarancja Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta Realizacja zamówień Zamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę 14 dni na zwrot Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Gwarancja na produkty HECHT Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji. Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta. Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta. Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania. PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !
Przejdź do sklepu

PIŁA PILARKA STOŁOWA TARCZOWA HECHT 8012

Stołowa elektryczna pilarka tarczowa renomowanej czeskiej firmy HECHT 8012 o mocy 1200 W, wyposażona w regulację kąta nachylenia piły tarczowej. Może być wykorzystywana do rozcinania, przecinania, cięcia wzdłużnego i poprzecznego materiałów drewnianych i drewnopochodnych. Załączone do zestawu specjalne prowadnice pozwalają na precyzyjne cięcie prostych lub skośnych kawałków materiału. Zakres regulacji kąta nachylenia piły tarczowej wynosi od 45 do 90 stopni. Regulacja kąta nachylenia piły odbywa się za pomocą wygodnej korbki umieszczonej pod blatem urządzenia.

 

Dane Techniczne:

 • Model urządzenia HECHT 8012
 • Moc silnika - 1200 W
 • Napięcie zasilania - 220 / Hz
 • Prędkość obrotowa tarczy - 5000 obr/min
 • Kąty pochylenia tarczy - 90 - 45 stopni
 • Średnica tarczy tnącej 210 mm
 • Konstrukcja - metalowa
 • Regulowana szerokość stołu
 • Obudowa silnika i przekładni  - tworzywo sztuczne
 • Serwis - "door to door" 
 • Producent - HECHT

W zestawie  

 • Pilarka stołowa
 • Klucze serwisowe
 • Instrukcja w języku polskim
 • Paragon lub faktura VAT
 • Oryginalne opakowanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Oficjalny sklep HECHT

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT 

Gwarancja

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy z pełną starannoscią, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę

14 dni na zwrot

Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny

Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Gwarancja na produkty HECHT

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.

Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny "DOOR TO DOOR" - w przypadku uszkodzenia urządzenia wysyłka kurierem do centralnego serwisu na koszt producenta.

Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.Możliwość skorzystania z gwarancji w systemie "door to door" - wysyłka do serwisu i z powrotem odbywa się na koszt producenta.

Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.

PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !

Nazwa firmy:
Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz
Telefon:
+48
Adres:
Kasprowicza, 24
Opalenica,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty