HP oryginalny toner Q7570A, black, 15000s, HP 70A, HP LaserJet M5025mfp, M5035mfp

Czarne wkłady drukujące HP LaserJet Q7570A doskonale nadają się do zastosowań, w których ważna jest wydajność - są łatwe w obsłudze i umożliwiają długotrwałą pracę drukarki. Mniej materiałów eksploatacyjnych i ich większa niezawodność to oszczędność czasu i pieniędzy. Ten wkład pracuje niezawodnie - oznacza to stałą jakość i brak problemów. Mniej przestojów pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć całkowite koszty druku. Wkład drukujący składa się z tonera i bębna, na którym powstaje obraz. Inteligentna technologia druku HP minimalizuje liczbę przestojów, informując o niskim poziomie atramentów, co umożliwia ich wygodne zamawianie poprzez HP SureSupply. Optymalna jakość i niezawodność druku przez cały czas - technologia produkcji wkładu drukującego i tonera HP gwarantuje stabilne, profesjonalne rezultaty.

Producent:

Sprzedawca: Sklep dbdom

919.82PLN
Przejdź do sklepu
Czarne wkłady drukujące HP LaserJet Q7570A doskonale nadają się do zastosowań, w których ważna jest wydajność - są łatwe w obsłudze i umożliwiają długotrwałą pracę drukarki. Mniej materiałów eksploatacyjnych i ich większa niezawodność to oszczędność czasu i pieniędzy.
Ten wkład pracuje niezawodnie - oznacza to stałą jakość i brak problemów. Mniej przestojów pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć całkowite koszty druku.
Wkład drukujący składa się z tonera i bębna, na którym powstaje obraz. Inteligentna technologia druku HP minimalizuje liczbę przestojów, informując o niskim poziomie atramentów, co umożliwia ich wygodne zamawianie poprzez HP SureSupply.
Optymalna jakość i niezawodność druku przez cały czas - technologia produkcji wkładu drukującego i tonera HP gwarantuje stabilne, profesjonalne rezultaty.
Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty