Kosz plażowy meble ogrodowe

Krzesło plażowe szare, jednolite kolory Nr art .: BC120-4.GREY Dzięki temu wygodnemu leżakowi możesz naprawdę odpocząć i poczuć się jak w domu w Morzu Północnym / Bałtyku. Krzesło plażowe oferuje wszystkie dodatki, które muszą mieć przyjemną oazę, a dzięki wysuwanym podnóżkom i regulowanemu górnemu koszowi można przekształcić się w pełne zwycięstwo.     Odporna na warunki atmosferyczne i światło UV siatka z tworzywa sztucznego     Części i elementy metalowe są odporne na warunki atmosferyczne i rdzę     Pokrowce wykonane są z wytrzymałego, odpornego na warunki pogodowe materiału markizy     Miękkie poduszki na szyję i dwie dodatkowe poduszki do wnętrza     CECHY SPECJALNE (konstrukcja 2 w 1): Kosze plażowe ze wzorem składają się z jednolitego pokrowca i zestawu tkanin wzorzystych. Możesz używać krzesła plażowego, jak chcesz, z zestawem tkanin wzorzystych lub bez (nie w modelach BC120 w jednolitym kolorze) Szczegóły produktu     Wymiary gabarytowe bez wysuniętego podnóżka (szer. X wys. X gł.): Ok. 120 x 160 x 79 cm     Obustronnie rozkładane podnóżki     Składane stoliki z twardego drewna     Dzięki podparciu górny kosz może być również używany jako łóżko do opalania o różnych nachyleniach (z regulacją 90 ° -175 °)     Dodatkowe miejsce do przechowywania pod siedziskiem i podnóżkiem     Wewnętrzne podwójne kieszenie na czasopisma, telefony komórkowe itp.     2 uchwyty transportowe     2 poduszki na podnóżki     Skład tkaniny: 100% poliester

Producent:

Sprzedawca: Homefitness

850.00PLN
Przejdź do sklepu

Krzesło plażowe szare, jednolite kolory
Nr art .: BC120-4.GREY

Dzięki temu wygodnemu leżakowi możesz naprawdę odpocząć i poczuć się jak w domu w Morzu Północnym / Bałtyku. Krzesło plażowe oferuje wszystkie dodatki, które muszą mieć przyjemną oazę, a dzięki wysuwanym podnóżkom i regulowanemu górnemu koszowi można przekształcić się w pełne zwycięstwo.

    Odporna na warunki atmosferyczne i światło UV siatka z tworzywa sztucznego
    Części i elementy metalowe są odporne na warunki atmosferyczne i rdzę
    Pokrowce wykonane są z wytrzymałego, odpornego na warunki pogodowe materiału markizy
    Miękkie poduszki na szyję i dwie dodatkowe poduszki do wnętrza
    CECHY SPECJALNE (konstrukcja 2 w 1): Kosze plażowe ze wzorem składają się z jednolitego pokrowca i zestawu tkanin wzorzystych. Możesz używać krzesła plażowego, jak chcesz, z zestawem tkanin wzorzystych lub bez (nie w modelach BC120 w jednolitym kolorze)

Szczegóły produktu

    Wymiary gabarytowe bez wysuniętego podnóżka (szer. X wys. X gł.): Ok. 120 x 160 x 79 cm
    Obustronnie rozkładane podnóżki
    Składane stoliki z twardego drewna
    Dzięki podparciu górny kosz może być również używany jako łóżko do opalania o różnych nachyleniach (z regulacją 90 ° -175 °)
    Dodatkowe miejsce do przechowywania pod siedziskiem i podnóżkiem
    Wewnętrzne podwójne kieszenie na czasopisma, telefony komórkowe itp.
    2 uchwyty transportowe
    2 poduszki na podnóżki
    Skład tkaniny: 100% poliester

Nazwa firmy:
homefitness
Telefon:
+48
Adres:
wilkowicka 5a
leszno,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty