Koszulka polo womans premium (fiolet) M

Premium jest tutaj kluczowym słowem! To damska, elegancka koszulka z naszych bestsellerów dla Pań, która da im pewność siebie na polu golfowym. Ta koszulka polo to idealnie dopasowana odzież, która oferuje zapierający dech w piersiach klasyczny urok. niezrównaną wentylację i najwyższy komfort, a także posiada właściwości pochłaniające wilgoć, które odprowadzają pot ze skóry, zapewniając suchość i wygodę na trakcie gry i nie tylko.   Materiał: 92% poliester / 8% elastan Zamek błyskawiczny 1/4 z kontrastowymi detalami Technologia odprowadzania wilgoci. Szybkie schnięcie i kontrola zapachu.

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

89.00PLN
Przejdź do sklepu

Premium jest tutaj kluczowym słowem! To damska, elegancka koszulka z naszych bestsellerów dla Pań, która da im pewność siebie na polu golfowym.

Ta koszulka polo to idealnie dopasowana odzież, która oferuje zapierający dech w piersiach klasyczny urok. niezrównaną wentylację i najwyższy komfort, a także posiada właściwości pochłaniające wilgoć, które odprowadzają pot ze skóry, zapewniając suchość i wygodę na trakcie gry i nie tylko.

 

Materiał: 92% poliester / 8% elastan

Zamek błyskawiczny 1/4 z kontrastowymi detalami

Technologia odprowadzania wilgoci.

Szybkie schnięcie i kontrola zapachu.

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty