Manualny wózek golfowy TrendGOLF CUSHY (1001-123 black)

Manualny wózek golfowy TrendGOLF CUSHY ze stali nierdzewnej BLACK.   Gra z wózkiem golfowym TrendGOLF CUSHY staje się przyjemnością, bez konieczności noszenia swojej torby golfowej. Wózek CUSHY jest manualny i elegancki. Runda golfa jest w rzeczywistości bardzo relaksująca, jednak nie wtedy, gdy musisz cały czas nosić ze sobą torbę golfową. Nie musi tak być, ponieważ dzięki manualnemu wózkowi TrendGOLF CUSHY torbę golfową można łatwo przewozić. Po prostu przypnij torbę golfową do wózka i jesteś gotowy do gry. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby poprawić swój wynik gry. Niezniszczalny maualny wózek golfowy TrendGOLF CUSHY zachwyca wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem ze stali nierdzewnej oraz nowoczesnych materiałów. Wyrafinowany system połączeń do klikania pozwala szybko zmontować lub rozmontować wózek. Drążek do przeciągania wózka jest z regulacją wysokości i można go dopasować do wielkości ciała jedną ręką. Hamulec nożny można obsługiwać i zwalniać bez wysiłku, dzięki czemu wózek jest stabilny przez cały czas. Wygodny manualny wózek golfowy zapewnia wygodę na polu golfowym w niskiej cenie z perfekcyjną jakością. Wypolerowana powierzchnia elementów sprawia, że ​​wózek golfowy TrendGOLF CUSHY przyciąga wzrok innych graczy. Natomiast torba transportowa wchodząca w zakres dostawy mieści się w każdym bagażniku. Polegaj na jakości i obsłudze TREND-GOLF i dbaj o wszystko, co zielone.   Wyposażenie: - Polerowana rama ze stali nierdzewnej z czarną powłoką proszkową - Drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości - Ekskluzywna brązowa skórzana rączka - System szybkiego montażu / demontażu za zatrzaski - Hamulec nożny Akcesoria (w zestawie): - Uchwyt na parasol wykonany ze stali nierdzewnej - Uchwyt na karty wyników wykonany ze stali nierdzewnej - Torba transportowa Parametry: - Kompaktowy rozmiar opakowania (69 x 30 x 18 cm) - Waga około 5,1 kg - 5 lat gwarancji na ramę  

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

1 790.00PLN
Przejdź do sklepu

Manualny wózek golfowy TrendGOLF CUSHY ze stali nierdzewnej BLACK.

 

Gra z wózkiem golfowym TrendGOLF CUSHY staje się przyjemnością, bez konieczności noszenia swojej torby golfowej. Wózek CUSHY jest manualny i elegancki.

Runda golfa jest w rzeczywistości bardzo relaksująca, jednak nie wtedy, gdy musisz cały czas nosić ze sobą torbę golfową. Nie musi tak być, ponieważ dzięki manualnemu wózkowi TrendGOLF CUSHY torbę golfową można łatwo przewozić. Po prostu przypnij torbę golfową do wózka i jesteś gotowy do gry. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby poprawić swój wynik gry.

Niezniszczalny maualny wózek golfowy TrendGOLF CUSHY zachwyca wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem ze stali nierdzewnej oraz nowoczesnych materiałów. Wyrafinowany system połączeń do klikania pozwala szybko zmontować lub rozmontować wózek. Drążek do przeciągania wózka jest z regulacją wysokości i można go dopasować do wielkości ciała jedną ręką. Hamulec nożny można obsługiwać i zwalniać bez wysiłku, dzięki czemu wózek jest stabilny przez cały czas.

Wygodny manualny wózek golfowy zapewnia wygodę na polu golfowym w niskiej cenie z perfekcyjną jakością. Wypolerowana powierzchnia elementów sprawia, że ​​wózek golfowy TrendGOLF CUSHY przyciąga wzrok innych graczy. Natomiast torba transportowa wchodząca w zakres dostawy mieści się w każdym bagażniku. Polegaj na jakości i obsłudze TREND-GOLF i dbaj o wszystko, co zielone.

 

Wyposażenie:

- Polerowana rama ze stali nierdzewnej z czarną powłoką proszkową
- Drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości
- Ekskluzywna brązowa skórzana rączka
- System szybkiego montażu / demontażu za zatrzaski
- Hamulec nożny

Akcesoria (w zestawie):
- Uchwyt na parasol wykonany ze stali nierdzewnej
- Uchwyt na karty wyników wykonany ze stali nierdzewnej
- Torba transportowa

Parametry:
- Kompaktowy rozmiar opakowania (69 x 30 x 18 cm)
- Waga około 5,1 kg
- 5 lat gwarancji na ramę

 

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty