Moduł SFP GBIC PULSAR GBIC-101

Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-101 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy uż

Producent:

Sprzedawca: VirtualEye

62.73PLN
Przejdź do sklepu
Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) Zastosowanie: Moduł SFP GBIC-101 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy uż
Nazwa firmy:
SoftSource Jacek Gaża
Telefon:
+48
Adres:
Waryńskiego 37
Czechowice-Dziedzice,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty