NICE Hopp 7124 Siłownik z centralą sterującą i ramieniem łamanym 24V

Samohamowny siłownik elektromechaniczny 24V z ramieniem łamanym i z wbudowaną centralą sterującą do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4 m i ciężarze do 250 kg. - Przeznaczony do montażu na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości odsadzenia zawiasu. - Wbudowana centrala sterująca POA3 BLUEBUS z tylko 3 przyciskami programowania. - Idealny do pracy intensywnej. - W czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy. - Siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na kilku poziomach. - Precyzyjna regulacja wbudowanych krańcówek otwarcia i zamknięcia oraz płynna praca. - Mocny moment obrotowy - 250 Nm! - Łatwy montaż bez spawania dzięki uchwytowi mocującemu z szybkim systemem zawieszenia siłownika. UWAGA! To jest oferta na pojedynczy siłownik z centralą bez dodatkowych akcesoriów (poza montażowymi). Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zestawu, zapraszamy do zakładki DO BRAM SKRZYDŁOWYCH > ZESTAWY.

Producent:

Sprzedawca: Automatyka RR

1 568.25PLN
Przejdź do sklepu

Samohamowny siłownik elektromechaniczny 24V z ramieniem łamanym i z wbudowaną centralą sterującą do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,4 m i ciężarze do 250 kg.

- Przeznaczony do montażu na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości odsadzenia zawiasu.
- Wbudowana centrala sterująca POA3 BLUEBUS z tylko 3 przyciskami programowania.
- Idealny do pracy intensywnej.
- W czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy.
- Siła, tryb pracy, prędkość mogą być regulowane na kilku poziomach.
- Precyzyjna regulacja wbudowanych krańcówek otwarcia i zamknięcia oraz płynna praca.
- Mocny moment obrotowy - 250 Nm!
- Łatwy montaż bez spawania dzięki uchwytowi mocującemu z szybkim systemem zawieszenia siłownika.

UWAGA! To jest oferta na pojedynczy siłownik z centralą bez dodatkowych akcesoriów (poza montażowymi). Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zestawu, zapraszamy do zakładki DO BRAM SKRZYDŁOWYCH > ZESTAWY.

Nazwa firmy:
Automatyka Rafał Raczyński
Telefon:
+48
Adres:
Białej Góry 76
Zielonki Wieś,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty