SONY Xperia 5 II 8/128GB Dual Sim Niebieski

SZYBKA I KOMPAKTOWA Smartfon Xperia 5 II to aktualnie najbardziej kompaktowa Xperia z technologią 5G. Został zaprojektowany tak, aby perfekcyjnie leżeć w dłoni i mieścić się w kieszeni. Xperia 5 II z najnowszymi technologiami Sony jest telefonem, który przeniesie rozrywkę i Twoją kreatywność na zupełnie inny poziom. NIESAMOWITA JAKOŚĆ ZDJĘĆ Aparat posiada trzy obiektywy i wyposażony jest w soczewki ZEISS skalibrowane specjalnie pod Xperię 5 II. Dodatkowa powłoka ZEISS T* redukuje odbicia, zapewniając doskonały kontrast i świetne odwzorowanie obrazu. Smartfon korzysta z technologii zapożyczonej z aparatów Sony Alpha. Autofokus dostosowany do ludzi i zwierząt (Real-Time Eye AF), zdjęcia seryjne z autofokusem i automatyczną ekspozycją o prędkości do 20 kl./s, a także wiele innych funkcji zapewnią szybkość i dokładność, których potrzebujesz, aby uchwycić niezapomniane chwile z niesamowitą wyrazistością i doskonałą ekspozycją. WCZUJ SIĘ W ROZGRYWKĘ Panoramiczny ekran o proporcjach 21:9, aplikacja Pomocnik gracza, ultraszybki procesor, częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i czestotliwość wykrywania dotyku na poziomie 240 Hz, sprawiają, że zyskujesz potężną przewagę w każdej rozgrywce. Xperia 5 II przeniesie Cię w głąb akcji, zapewni niesamowite doznania i sprawi, że od teraz już zawsze będziesz królował w rankingach. POCZUJ SIĘ JAK W KINIE Dzięki kinowym proporcjom i dużemu obszarowi wyświetlania ekran CinemaWide OLED FHD+ ze wsparciem dla HDR, o przekątnej 6,1 cala i proporcjach 21:9, pozwala Ci wyświetlać filmy i seriale zgodnie z wizją ich twórców. Procesor X1 do urządzeń mobilnych używając technologii remasteringu BRAVIA HDR, poprawia kontrast, kolory i wyrazistość wszystkich oglądanych treści. Dzięki odświeżaniu obrazu o częstotliwości 120 Hz wyświetlacz OLED zapewnia gładkie i płynne przejścia pomiędzy obrazami. CZYSTY, REALISTYCZNY DŹWIĘK Xperia 5 II wykorzystuje różnorodne technologie dźwiękowe, w tym 360 Reality Audio, zaprojektowane tak, aby dawało wrażenie, jakby Twoi ulubieni artyści stali tuż obok Ciebie. Niezależnie od formatu cyfrowych plików muzycznych Xperia 5 II pozwala w pełni cieszyć się muzyką. Podłącz swoje ulubione słuchawki do gniazda jack 3,5 mm i ciesz się czystym dźwiękiem. BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ I WYTRZYMAŁA BATERIA Smartfon Xperia 5 II został wyposażony w mocny akumulator 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Jeśli więc się spieszysz, a bateria jest słaba, możesz ją naładować do 50% w 30 minut. Xperia 5 II pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmy, grać, oglądać ulubione treści, słuchać muzyki i wykonywać wiele innych zadań jednocześnie. Wszystko to dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 865 5G Mobile Platform, który łączy w sobie wydajniejszy o 25% procesor (w porównaniu do poprzedniego modelu) z niesamowitą prędkością sieci 5G. Zapnij pasy i przygotuj się niezwykłe doznania.

Producent:

Sprzedawca: Allphones.pl

2 999.00PLN
Przejdź do sklepu
SZYBKA I KOMPAKTOWA

Smartfon Xperia 5 II to aktualnie najbardziej kompaktowa Xperia z technologią 5G. Został zaprojektowany tak, aby perfekcyjnie leżeć w dłoni i mieścić się w kieszeni.

Xperia 5 II z najnowszymi technologiami Sony jest telefonem, który przeniesie rozrywkę i Twoją kreatywność na zupełnie inny poziom.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny kompaktowy kieszeń

image
NIESAMOWITA JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Aparat posiada trzy obiektywy i wyposażony jest w soczewki ZEISS skalibrowane specjalnie pod Xperię 5 II. Dodatkowa powłoka ZEISS T* redukuje odbicia, zapewniając doskonały kontrast i świetne odwzorowanie obrazu.

Smartfon korzysta z technologii zapożyczonej z aparatów Sony Alpha. Autofokus dostosowany do ludzi i zwierząt (Real-Time Eye AF), zdjęcia seryjne z autofokusem i automatyczną ekspozycją o prędkości do 20 kl./s, a także wiele innych funkcji zapewnią szybkość i dokładność, których potrzebujesz, aby uchwycić niezapomniane chwile z niesamowitą wyrazistością i doskonałą ekspozycją.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny soczewki ZEISS Sony Alpha

image
WCZUJ SIĘ W ROZGRYWKĘ

Panoramiczny ekran o proporcjach 21:9, aplikacja Pomocnik gracza, ultraszybki procesor, częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i czestotliwość wykrywania dotyku na poziomie 240 Hz, sprawiają, że zyskujesz potężną przewagę w każdej rozgrywce.

Xperia 5 II przeniesie Cię w głąb akcji, zapewni niesamowite doznania i sprawi, że od teraz już zawsze będziesz królował w rankingach.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny widok poziom front

image
POCZUJ SIĘ JAK W KINIE

Dzięki kinowym proporcjom i dużemu obszarowi wyświetlania ekran CinemaWide OLED FHD+ ze wsparciem dla HDR, o przekątnej 6,1 cala i proporcjach 21:9, pozwala Ci wyświetlać filmy i seriale zgodnie z wizją ich twórców.

Procesor X1 do urządzeń mobilnych używając technologii remasteringu BRAVIA HDR, poprawia kontrast, kolory i wyrazistość wszystkich oglądanych treści. Dzięki odświeżaniu obrazu o częstotliwości 120 Hz wyświetlacz OLED zapewnia gładkie i płynne przejścia pomiędzy obrazami.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny widok OLED HDR

image
CZYSTY, REALISTYCZNY DŹWIĘK

Xperia 5 II wykorzystuje różnorodne technologie dźwiękowe, w tym 360 Reality Audio, zaprojektowane tak, aby dawało wrażenie, jakby Twoi ulubieni artyści stali tuż obok Ciebie.

Niezależnie od formatu cyfrowych plików muzycznych Xperia 5 II pozwala w pełni cieszyć się muzyką. Podłącz swoje ulubione słuchawki do gniazda jack 3,5 mm i ciesz się czystym dźwiękiem.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny 360 Reality Audio

image
BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ I WYTRZYMAŁA BATERIA

Smartfon Xperia 5 II został wyposażony w mocny akumulator 4000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Jeśli więc się spieszysz, a bateria jest słaba, możesz ją naładować do 50% w 30 minut.

Xperia 5 II pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmy, grać, oglądać ulubione treści, słuchać muzyki i wykonywać wiele innych zadań jednocześnie. Wszystko to dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 865 5G Mobile Platform, który łączy w sobie wydajniejszy o 25% procesor (w porównaniu do poprzedniego modelu) z niesamowitą prędkością sieci 5G. Zapnij pasy i przygotuj się niezwykłe doznania.

Smartfon SONY Xperia 5 II 8 128GB Czarny widok tył ogólny
Nazwa firmy:
Allphones
Telefon:
+48
Adres:
Krokwi 30/4
Warszawa,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty