Szklarnia Sanus XL-12 wymiar 2,9x4,3m H=2,25cm 12,5m2 szkło hartowane 4mm

Duża szklarnia ogrodowa Sanus XL-18 wymiar 2,9x4,3m, wysokość 2,25cm, powierzchnia 12,5m2, konstrukcja została wykonana z wytrzymałych profili aluminiowych natomiast wypełnienie stanowi szkło hartowane o grubości 4mm. Mocna aluminiowa konstrukcja szklarni wykonana z profili odpornych na korozję o grubości 1mm jest wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne.  Szklarnia Sanus XL-12 posiada 2 uchylne okna dachowe wraz z automatycznymi otwieraczami, dzięki czemu uzyskujemy automatyczną regulację temperatury wewnątrz szklarni oraz doskonałą wentylację i cyrkulacje powietrza. Od frontu dwudzielne drzwi zamykane na zamek, natomiast na ścianie tylnej dodatkowe okno.Szklarnia wyposażona jest w standardzie w fundament aluminiowy. Wymiary paneli bocznych: wysokość: 137cm, szerokość: 70cm    

Producent:

Sprzedawca: emaga.eu

13 900.00PLN
Przejdź do sklepu

Duża szklarnia ogrodowa Sanus XL-18 wymiar 2,9x4,3m, wysokość 2,25cm, powierzchnia 12,5m2, konstrukcja została wykonana z wytrzymałych profili aluminiowych natomiast wypełnienie stanowi szkło hartowane o grubości 4mm.

Mocna aluminiowa konstrukcja szklarni wykonana z profili odpornych na korozję o grubości 1mm jest wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne. 

Szklarnia Sanus XL-12 posiada 2 uchylne okna dachowe wraz z automatycznymi otwieraczami, dzięki czemu uzyskujemy automatyczną regulację temperatury wewnątrz szklarni oraz doskonałą wentylację i cyrkulacje powietrza.

Od frontu dwudzielne drzwi zamykane na zamek, natomiast na ścianie tylnej dodatkowe okno.
Szklarnia wyposażona jest w standardzie w fundament aluminiowy. Wymiary paneli bocznych: wysokość: 137cm, szerokość: 70cm

 

 

Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty