Torba golfowa MASTERS SL650 Super Lite 1,6 kg (z nóżkami)

Torba golfowa MASTERS SL650 Super Lite 1,6 kg (super lekka z nóżkami) Przedstawiamy nową torbę SL650 SupaLite, która waży tylko 1,6 kg i świetnie nadaje się do gry wybranymi ulubionymi kijami. Torba idealna do zabrania na weekendowy wypad z rodziną, przed lub po pracy albo na zimowego golfa, gdy na polach zakazano używania wózków. W użytkowaniu jest niedoceniana, ale lekka i sprawna. Posiada podwójny pasek do jej przenoszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona. Nóżki samoczynnie otwierające się do postawienia na trawie, uchwyt na parasol i przegrodę 6,5 ”.   Zalety: - Górna przegroda 6,5 ” - Podwójny pasek - Podstawka samoczynnie aktywująca otwieranie nóżek torby - Miękka kieszeń - Uchwyt do podnoszenia

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

245.00PLN
Przejdź do sklepu

Torba golfowa MASTERS SL650 Super Lite 1,6 kg (super lekka z nóżkami)

Przedstawiamy nową torbę SL650 SupaLite, która waży tylko 1,6 kg i świetnie nadaje się do gry wybranymi ulubionymi kijami. Torba idealna do zabrania na weekendowy wypad z rodziną, przed lub po pracy albo na zimowego golfa, gdy na polach zakazano używania wózków.

W użytkowaniu jest niedoceniana, ale lekka i sprawna. Posiada podwójny pasek do jej przenoszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona. Nóżki samoczynnie otwierające się do postawienia na trawie, uchwyt na parasol i przegrodę 6,5 ”.

 

Zalety:
- Górna przegroda 6,5 ”
- Podwójny pasek
- Podstawka samoczynnie aktywująca otwieranie nóżek torby
- Miękka kieszeń
- Uchwyt do podnoszenia

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty