Torba golfowa MASTERS SL800 Super Lite 2,6 kg (z nóżkami)

Torba golfowa MASTERS SL800 Super Lite 2,6 kg (super lekka z nóżkami) Torba SL800 może pochwalić się technologią SuperLite i systemem nóżek do torb „Activ-8 automatic reflex”. Wyposażona w podwójny pasek do noszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona, zmniejszając zmęczenie i możliwe napięcie mięśni. Natomiast nóżki w systemie Activ-8 ustawiają torbę w pionie po każdym umieszczeniu jej na ziemi. Torba oczywiście nadaje się też do przewożenia na wózkach golfowych. W użytkowaniu jest niedoceniana, ale lekka i sprawna. Posiada podwójny pasek do jej przenoszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona. Nóżki samoczynnie otwierające się do postawienia na trawie. Zalety: - Kieszeń duża na rzeczy do przebrania w złe warunki pogodowe - Kieszeń mniejsza  - Kieszeń na telefon - Kieszeń na piłki i akcesoria - Uchwyt na ręcznik - Uchwyt do mocowania parasola - Zakładka na tee

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

390.00PLN
Przejdź do sklepu

Torba golfowa MASTERS SL800 Super Lite 2,6 kg (super lekka z nóżkami)

Torba SL800 może pochwalić się technologią SuperLite i systemem nóżek do torb „Activ-8 automatic reflex”. Wyposażona w podwójny pasek do noszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona, zmniejszając zmęczenie i możliwe napięcie mięśni. Natomiast nóżki w systemie Activ-8 ustawiają torbę w pionie po każdym umieszczeniu jej na ziemi. Torba oczywiście nadaje się też do przewożenia na wózkach golfowych.

W użytkowaniu jest niedoceniana, ale lekka i sprawna. Posiada podwójny pasek do jej przenoszenia, który przenosi ciężar na oba ramiona. Nóżki samoczynnie otwierające się do postawienia na trawie.

Zalety:
- Kieszeń duża na rzeczy do przebrania w złe warunki pogodowe
- Kieszeń mniejsza 
- Kieszeń na telefon
- Kieszeń na piłki i akcesoria
- Uchwyt na ręcznik
- Uchwyt do mocowania parasola
- Zakładka na tee

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty