Torba golfowa TrendGOLF Rainline Pro

Torba golfowa TrendGOLF Rainline Pro Inspirująca wodoodporna torba golfowa Rainline Pro z 9 funkcjonalnymi kieszeniami i bezpiecznym podziałem na kije golfowe jest idealna na każdą pogodę. Torba jest w 100% wodoodporna dzięki wodoodpornemu materiałowi i klejonym szwom. Dodatkowo posiada praktyczne detale, takie jak komora chłodząca, schowek na rękawiczki i kieszeń na baterie, co doskonale uzupełniają projekt tej torby golfowej. Torba idealnie pasuje do wszystkich modeli wózków TrendGOLF i innych marek.   Detale: - 100% wodoodporna cholewka - klejone szwy i wysokiej jakości zamki YKK - funkcjonalny blat z innowacyjnym systemem Click and Safe dla bezpiecznego trzymania, 14 kijów golfowych - Komfortowe uchwyty transportowe - 9 praktycznych kieszeni zewnętrznych - izolowana lodówka na napoje - uchwyt na parasol - uchwyt na rękawiczki - pierścień na ręczniki nietoperza - wyściełana kieszeń na telefon / przedmioty wartościowe - dodatkowa kieszeń na akumulator z tyłu torby - waga torby: tylko 2,7 kg - w zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy i wyściełany pasek na ramię

Producent:

Sprzedawca: piłki golfowe, golf

1 270.00PLN
Przejdź do sklepu

Torba golfowa TrendGOLF Rainline Pro

Inspirująca wodoodporna torba golfowa Rainline Pro z 9 funkcjonalnymi kieszeniami i bezpiecznym podziałem na kije golfowe jest idealna na każdą pogodę. Torba jest w 100% wodoodporna dzięki wodoodpornemu materiałowi i klejonym szwom.

Dodatkowo posiada praktyczne detale, takie jak komora chłodząca, schowek na rękawiczki i kieszeń na baterie, co doskonale uzupełniają projekt tej torby golfowej.

Torba idealnie pasuje do wszystkich modeli wózków TrendGOLF i innych marek.

 

Detale:
- 100% wodoodporna cholewka
- klejone szwy i wysokiej jakości zamki YKK
- funkcjonalny blat z innowacyjnym systemem Click and Safe dla bezpiecznego trzymania, 14 kijów golfowych
- Komfortowe uchwyty transportowe
- 9 praktycznych kieszeni zewnętrznych
- izolowana lodówka na napoje
- uchwyt na parasol
- uchwyt na rękawiczki
- pierścień na ręczniki nietoperza
- wyściełana kieszeń na telefon / przedmioty wartościowe
- dodatkowa kieszeń na akumulator z tyłu torby
- waga torby: tylko 2,7 kg
- w zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy i wyściełany pasek na ramię

Nazwa firmy:
TOMA MARKETING ADAM TOMA
Telefon:
+48
Adres:
Krzeszów
Krzeszów,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty