Zadaszenie drzwiowe typ E1 170x95 cm

Daszki zabezpieczające drzwi frontowe przed opadami atmosferycznymi. Prezentowane modele są wykonane z dbałością o szczegóły, aby spełniały funkcję zarówno ochronną jak i dekoracyjną. Do produkcji zostały  wykorzystane certyfikowane materiały. Konstrukcja daszku została wykonana z stali ocynkowanej i następnie malowana proszkowo i przykryta poliwęglanem komorowym. Zadaszenia posiadają filtr UV, który uodparnia zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego. estetyczny, nowoczesny wygląd dbałość o szczegóły solidna, stalowa konstrukcja poliwęglan komorowy zabezpieczony taśmą paroprzepuszczalną listwa zamykająca poliwęglan rynienka odprowadzająca wodę    Wymiary: 170x95 cm Standardowa kolorystyka daszków: biały, jasny szary z poliwęglanem transparentnym oraz brązowy z poliwęglanem w kolorze dymionym.  

Producent: Emmevi

Sprzedawca: emaga.eu

723.07PLN
Przejdź do sklepu

Daszki zabezpieczające drzwi frontowe przed opadami atmosferycznymi. Prezentowane modele są wykonane z dbałością o szczegóły, aby spełniały funkcję zarówno ochronną jak i dekoracyjną. Do produkcji zostały  wykorzystane certyfikowane materiały.

Konstrukcja daszku została wykonana z stali ocynkowanej i następnie malowana proszkowo i przykryta poliwęglanem komorowym. Zadaszenia posiadają filtr UV, który uodparnia zadaszenie na przebarwienia w wyniku działania promieniowania słonecznego.

  • estetyczny, nowoczesny wygląd
  • dbałość o szczegóły
  • solidna, stalowa konstrukcja
  • poliwęglan komorowy zabezpieczony taśmą paroprzepuszczalną
  • listwa zamykająca poliwęglan
  • rynienka odprowadzająca wodę 

 

Wymiary: 170x95 cm
Standardowa kolorystyka daszków: biały, jasny szary z poliwęglanem transparentnym oraz brązowy z poliwęglanem w kolorze dymionym.
 
Nazwa firmy:
Telefon:
+48
Adres:

,
Dodaj opinię
Opinie (0)
Brak opinii

Podobne produkty