Dla sklepów

Dla sklepów

Cenus.pl to jedyna tego typu darmowa platforma która umożliwia prezentowanie produktów sklepu zupełnie za darmo, bez dodatkowych opłat oraz ukrytych kosztów.
Ponad 12 lat doświadczenia pozwoliło nam pozyskiwać oraz przekierowywania kupujących do sklepów naszych klientów, skuteczność jaką możemy się poszczycić znacząco przewyższa konkurencyjne platformy.
Dzięki możliwości dodania oferty sklepu za darmo każdy może rozpocząć współpracę z cenus.pl bez obaw o ukryte koszty.

Korzyści
Prezentacja produktów w Cenus.pl jest całkowicie darmowa, nie pobieramy opłat za import produktów oraz za przekierowania kupującego do sklepu.
Zasięg Obecność w platformie Cenus pozwala dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów. Dodatkowo posiadanie sklepu w naszym serwisie poprawi rozpoznawalność Twojej marki. Co więcej, możesz uzyskać certyfikat sprzedawcy Cenus, by twoi klienci wiedzieli, że zakupy u ciebie są bezpieczne.
Mobilność Nasza platforma jest dostosowana do wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych - smartfonów oraz tabletów. Statystyki pokazują, że generują one coraz większy ruch w branży e-commerce.


Jak dołączyć?
Trzy proste kroki dzielą Cię od dołączenia do platformy Cenus.pl
Załóż konto Zarejestruj się i aktywuj swoje konto w platformie Cenus.pl
Dodaj sklep, a następnie podaj link do swojej oferty w formacie XML w standardzie Google Shopping. Przed eksportem produkty do naszej porównywarki produkty muszą być przydzielone do kategorii Google Shopping w panelu sterowania sklepu. Produkty nieprzydzielone do kategorii nie będą importowane do Cenus.pl, jeżeli nie wiesz jak przydzielić produkty do kategorii Google Shopping skontaktuj się ze swoim dostawcą oprogramowania sklepu.
System w przeciągu 2 dni automatycznie zaimportuje twoje produkty i doda je do naszego systemu.
Dodaj swój sklep już dziś.

Dodatkowe promocje:

Strona główna
A jeśli chcesz przebić swoje produkty pośród wszystkich znajdujących się w cenusie, mamy dla ciebie ofertę promocji na stornie głównej. Produkty, które pojawiają się na stornie głównej, cieszą się większym zainteresowaniem nowych potencjalnych klientów, którzy odwiedzają naszą stronę. Dodatkowo są one zamieszczone w specjalnych sliderach, umieszczonych na samej górze strony głównej, które są widoczne przez osoby odwiedzające stronę od razu po wejściu!

Promocja na stronie głównej to koszt: 20 zł/mieś

Wyróżnienie
Mimo iż dobry produkt potrafi obronić się sam. To w cenusie wiemy, że dobra reklama jest podstawą handlu. Dlatego też, by twoje produkty lepiej przykuwały uwagę klientów. Dajemy ci możliwość skorzystania z dodatkowej promocji w postaci wyróżnienia ich na stronie. Promocja ta przyczynia się do lepszego pozycjonowania produktów na naszej stronie, a co za tym idzie zwiększenia ilości nowych klientów!

Wyróżnienie to koszt: 5 zł/mieś

Podświetlenie
Czasem wystarczy niewielka ilość światła, by zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę klienta. Dlatego te w cenusie kolejną możliwością promocji, jest właśnie podświetlenie twoich produktów. Dzięki tej promocji twoje produkty są lepiej zauważalne dla klientów, a co za tym idzie też chętniej przez nich klikane.

Koszt podświetlenie to: 1 zł/mieś

Dzięki naszym dodatkowym promocją, przy niewielkim koszcie, zyskujesz klientów realnie zainteresowanych Twoimi produktami.
Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowej promocji doładuj swoje konto dowolna kwotą i skorzystaj z jednego z naszych pakietów promocyjnych.

Co zyskujesz współpracując z Cenus.pl
• Darmowa prezentacja twojej całej oferty sklepu.
• Pełne statystyki kliknięć
• Przejrzysty cennik dodatkowych promocji.
• Bez umowy - rezygnujesz w dowolnym momencie.
• Certyfikat zaufanego sprzedawcy.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami [email protected]