Basen rozporowy dla dzieci - BESTWAY

BASEN ROZPOROWY DLA DZIECI ŁATKA NAPRAWCZA W ZESTAWIE - łatka dołączona do zestawu jest w...
49.90 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
brak
Sprzedawca:
Kraina Misia Krzysia

BASEN ROZPOROWY DLA DZIECI
ŁATKA NAPRAWCZA W ZESTAWIE - łatka dołączona do zestawu jest wodoodporna, zatem nie musisz się bać, że pod wpływem działania wody się odklei. Możesz dokonać naprawy basenu nawet wtedy, gdy jest on wypełniony wodą. Świetnie nadaje się do materaców, basenów i innych dmuchanych akcesoriów.
WYTRZYMAŁY MATERIAŁ - dmuchany basen wykonany został z niezwykle wytrzymałego winylu, dzięki czemu gwarantuje beztroską, wielogodzinną zabawę w domu czy ogrodzie.
ŁATWE SKŁADANIE I ROZKŁADANIE - basen rozporowy charakteryzuje się łatwością w rozkładaniu i skłanianiu, nie ma potrzeby nadmuchiwania, wystarczy tylko nalać wody do środka.
BASEN ROZPOROWY - ten specyficzny rodzaj basenu posiada wiele zalet. Najważniejszą z nich jest to, że można go złożyć oraz łatwo przenieść. Dzięki temu, po sezonie letnim przechowasz go bezpiecznie w garażu, piwnicy czy innym pomieszczeniu. Jego napełnianie jest bardzo proste, a do utrzymania w pionie nie potrzebuje dodatkowych stelaży. Pod wpływem napełniania wodą - rozpręża się.
SPECYFIKACJA - wiek: 2+; pojemność: 277 litrów; materiał: PVC; wymiary (dł/szer/wys): 122/122/25cm; waga: 950g.
SPECYFIKACJA
kod produktu Bestway: 55028 wiek: 2+ pojemność: 277 litrów materiał: PVC wymiary basenu (dł/szer/wys): 122/122/25cm waga: 950g
W ZESTAWIE
basen ogrodowy łatka naprawcza