City 60352 Kalendarz adwentowy - City

Zestaw konstrukcyjny Kalendarz adwentowy LEGO City 60352 (287 elementów) Zestaw konstrukcyjny Kal...
105.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
LEGO
Sprzedawca:
mademebuyit.pl

Zestaw konstrukcyjny Kalendarz adwentowy LEGO City 60352 (287 elementów)
Zestaw konstrukcyjny Kalendarz adwentowy LEGO City 60352 - dla dzieci w wieku od pięciu lat. Zawiera planszę przedstawiającą miasto oraz pięć postaci z serialu LEGO City (287 elementów) Zestaw konstrukcyjny Kalendarz adwentowy LEGO City 60352 - świąteczna zabawka dla dzieci w wieku od pięciu lat. Zawiera pięć minifigurek postaci z serialu LEGO City Adventures, ciekawe minimodele i akcesoria W komplecie jest rozkładana świąteczna plansza (287 elementów)
Kalendarz adwentowy wypełniony niespodziankami LEGO!
Kalendarz adwentowy LEGO City umili dzieciom oczekiwanie na Święta - są w nim minimodele oraz postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.
Kalendarz adwentowy LEGO City (60352) pomoże w emocjonujący sposób przygotować się do Świąt. Dzieci mogą odliczać dni do zbliżającej się Gwiazdki, budując fajne minimodele, popularne postacie z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures oraz ciekawe akcesoria. Wystarczy rozłożyć planszę do zabawy przedstawiającą śnieżną krainę cudów i już można odgrywać niezliczone pomysłowe przygody.

Ciekawe modele do łatwego i szybkiego budowania
Kalendarz adwentowy LEGO City na 2022 rok to wspaniały prezent dla pięciolatków i starszych dzieci. Do każdej niespodzianki dołączone są szczegółowe instrukcje budowania, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze LEGO mogą sami złożyć swoje modele i szybko wziąć się do zabawy.

Przedświąteczny prezent gwiazdkowy dla dzieci
Kalendarz adwentowy LEGO City zawiera mnóstwo ciekawych modeli i świątecznych niespodzianek dla dzieci, które lubią kreatywną zabawę. Pociechy mogą nawet połączyć dołączone do kalendarza zabawki konstrukcyjne, akcesoria i minifigurkiz innymi zestawami LEGO. Zabawa będzie wówczas jeszcze lepsza.
Rozpocznij odliczanie do Świąt - ułatwi Ci to kalendarz adwentowy LEGO City na 2022 rok. Otwórz wszystkie drzwiczki, aby znaleźć odlotowe minimodele, niesamowite postacie z serialu LEGO City Adventures oraz odlotowe akcesoria. Może nawet spotkasz tu pana w czerwonym wdzianku? Przekonaj się! Rozłóż tylną stroną kalendarza, aby stworzyć tło do odgrywania świątecznych przygód w śnieżnej krainie cudów. Ten kalendarz jest po prostu super!
Kalendarz adwentowy LEGO City na 2022 rok zawiera niespodzianki dla dzieci w wieku od pięciu lat W komplecie są rozkładana plansza, minimodele i pięć postaci znanych z serialu LEGO City Modele i minifigurki można połączyć z innymi zestawami LEGO, aby zabawa była jeszcze lepsza To świetny prezent pod choinkę dla dzieci w wieku od pięciu lat Pudełko ma ok. 26 cm wysokości, 38 cm szerokości i 7 cm głębokości Produkt nie wymaga baterii - wystarczy otworzyć drzwiczki kalendarza imożna zaczynać zabawę Do każdej niespodzianki dołączone są łatwe instrukcje budowania dla młodych konstruktorów Zestawy adwentowe LEGO City zachęcają do kreatywnej zabawy w odgrywanie ról Wszystkie kalendarze adwentowe LEGO City są zgodne z branżowymi standardami jakości Zabawki konstrukcyjne LEGO City spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa Mnóstwo świątecznej zabawy - dzięki kalendarzowi adwentowemu LEGO City na 2022 rok (60352) dzieci w wieku od pięciu lat mogą odliczać dni do Gwiazdki podczas kreatywnej zabawy Pięć postaci z serialu LEGO City Adventures - wśród minifigurek znajdują się Billy, Maddy, pan Reklama, Tippy i Raze z serialu LEGO City. W komplecie jest też minifigurka Świętego Mikołaja Ciekawa plansza do zabawy - dzieci mogą rozłożyć tylną stronę kalendarza, aby przeżywać kreatywne przygody w zimowej krainiecudów Doskonały prezent gwiazdkowy - zawierający wiele zabawek kalendarz adwentowy będzie świetnym prezentem pod choinkę dla dzieci w wieku od pięciu lat oraz fanów serialu LEGO City Adventures, którzy lubią kreatywną zabawę Wymiary - pudełko z kalendarzem adwentowym LEGO City ma ok. 26 cm wysokości, 38 cm szerokości oraz 7 cm głębokości Baterie nie są wymagane - zabawki do zbudowania oraz postacie LEGO z tego kalendarza adwentowego czerpią energię z wielkiej wyobraźni małych dzieci Łatwe w budowie modele - do każdej niespodzianki w kalendarzu adwentowym LEGO City dołączone są proste instrukcje budowania wydrukowane wewnątrz okienek w kalendarzu Pomysłowa zabawa - adwentowe zestawy LEGO City inspirują dzieci mnóstwem kolorowych minimodeli i ciekawych postaci, zachęcając do zabawy w odgrywanie ról Zabawki najwyższej jakości - wszystkie elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku Bezpieczeństwo przede wszystkim - klocki i inne elementy zestawów LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa