Czołg Zdalnie sterowny T-90 1:16 RTR - zielony

Nowy model zdalnie sterowanego czołgu, idealnego dla najmłodszych modelarzy! Dzięki bardzo łatw...
161.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Brother Toys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Nowy model zdalnie sterowanego czołgu, idealnego dla najmłodszych modelarzy!
Dzięki bardzo łatwej obsłudze jest przeznaczony dla użytkowników już od szóstego roku życia. Czołg z pewnością przyniesie dużo zabawy i frajdy małym fanom modeli zdalnie sterowanych.
Model posiada wiele ciekawych funkcji. Dzięki występowaniu czołgu w częstotliwości 2.4GHz, możesz urządzać bitwy. Zamontowany wskaźnik obrażeń będzie Cię informował o stanie Twojej maszyny. Jeśli zostaniesz trafiony przez przeciwnika trzy razy, stracisz możliwość sterowania swoim czołgiem do tyłu.

Obracająca się o 300° wieżyczka oraz podnoszona i opuszczana lufa sprawią, że dosięgniesz przeciwnika w każdym miejscu. Ponadto czołg wyposażony jest w programy demonstracyjne pokazujące jego możliwości bojowe, zaś światła i efekty dźwiękowe sprawiają go dodatkowo atrakcyjnym w oczach najmłodszych modelarzy!

Prezentowany czołg to model rc typu RTR, czy gotowy do walki od razu po wyjęciu z pudełka, w zestawie znajduje się wszystko czego potrzebujesz do uruchomienia: czołg w skali 1:24, nadajnik, bateria 9V do nadajników, akumulatory NiCD 4,8V o pojemności 700mAh, ładowarka USB oraz polskojęzyczna instrukcja obsługi. Ładowarka znajdująca się w zestawie jest w stanie naładować rozładowany pakiet w niespełna 3 godziny!


Akumulator: NiCD Dźwięki: Tak Długość : 410 mm Radio: 2.4GHz, 27-40MHz Skala: 1:16 Szerokość : 155 mm Wiek: 3+ Wysokość: 140 mm


Skład zestawu:
Czołg T-90 Pilot zdalnego sterowania Akumulator NiCD 7.2V 700mAh Bateria do nadajnika 9V Ładowarka USB Polskojęzyczna instrukcja obsługi