DESKOROLKA FISZKA ART JOKER 56CM /SIGNA

Pennyboard Art Joker Signa charakteryzuje się nowatorskim designem nawiązującym do postaci Jokera...
69.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
SIGNA
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Pennyboard Art Joker Signa
charakteryzuje się nowatorskim designem nawiązującym do postaci Jokera. Deskorolka została wykonana ze sztucznego tworzywa o nazwie polipropylen, w skrócie PP.
Użycie tego rodzaju materiału przekłada się na dużą wytrzymałość deskorolki, większą niż w przypadku typowych deskorolek wykonanych z drewnianej sklejki. Górna strona deskorolki ma formę kratownicy, która powoduje lepszą przyczepność. Małe rozmiary pozwalają bez problemu zmieścić ją nawet do niewielkiego plecaka. Deskorolka została wyposażona w poliuretanowe kółka.

Jest to jest to wzmocnienie kauczuku z jeszcze mocniejszym materiałem. Produkt dostosowany do użytku przez osoby w każdym wieku, jednak nie nadaje się do robienia trików i grindowania.
Specyfikacja:
Wymiary: 56x14 cm Materiał: tworzywo polipropylen (PP) Górna strona pokryta kratownicą wzmacniającą przyczepność Tylna strona deski wygięta Truck: 3,25`` wzmocniony, polerowany, aluminiowy Łożyska: ABEC-7 Kółka: PU 60 x 45 mm, twardość 78 A Waga: 2,2 kg Waga użytkownika: max 100 kg Kolor: Joker Art
Uwagi:
Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Wymiary paczki:
Waga netto: 1.81 kg Długość: 56.50 cm Szerokość: 16.00 cm Wysokość: 12.00 cm