DRABINKA KOORDYNACYJNA TRENINGOWA DO ĆWICZEŃ 4M /DUNLOP

Opis: Drabinka treningowa koordynacyjna Chcesz poprawić koordynację, siłę skoku, technikę i zwi...
92.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DUNLOP
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Opis:
Drabinka treningowa koordynacyjna

Chcesz poprawić koordynację, siłę skoku, technikę i zwinność? Ta drabina TRENIGOWA Dunlop ci w tym pomaga. Możesz łatwo rozłożyć drabinę o długości około 4 metrów. Za pomocą 4 kołków mocujących możesz przymocować drabinę treningową do podłoża. Możesz samodzielnie zwiększyć lub zmniejszyć odległość między listwami.

Chcesz więcej wyzwań? Zbierz kilka drabin i przedłuż swoją trasę treningową. Na końcu drabiny znajdują się klipsy łącząc, za pomocą których można je ze sobą połączyć.

Po zakończeniu ponownie zwinąć drabinę i umieścić ją w dołączonej torbie do przechowywania. W ten sposób utrzymujesz wszystko razem, a drabina nie zajmuje prawie miejsca.

Drabinka koordynacyjna regulowana 4m z otworami na śledzie/szpilki.Wykonana z odpowiednio dobranych materiałów. Prosta, a za razem wygodna w użyciu, poprawia kondycję i zwinność. Wpływa na poprawę koncentracji podczas wykonywania zadań oraz koordynację. Dzięki drabince do treningu szybkościowego możesz poprawić precyzję kroków, a dodatkowo zwiększać ich szybkość.Kolejne szczeble drabinki możesz pokonywać biegiem lub skokami.
 
Parametry techniczne:

Taśmy nylonowe Szczebelki plastikowe Długość 4m Szerokość 47cm szczebelków z możliwością regulacji odstępów między nimi Kolor: żółty/ szary Opakowanie: torba zamykana na zamek