Dziennik Zabaw Zima – Seria 4 pory roku

Dziennik Zabaw Zima – Seria 4 pory roku

Dziennik Zabaw Zima to pięknie ilustrowana książka pełna kreatywnych i twórczych pomysłów na ...
79.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Dziennik Zabaw
Sprzedawca:
ksiazki-medyczne.eu

Dziennik Zabaw Zima to pięknie ilustrowana książka pełna kreatywnych i twórczych pomysłów na świąteczne i zimowe zabawy. Książka jest dedykowany dla dzieci przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców i nauczycieli.

Najnowszy Zimowy Dziennik Zabaw, to pierwsza książka z serii Dziennik Zabaw Cztery Pory Roku. Kolejne książki z tej serii są w planach wydawniczych na 2023 rok LATO i JESIEŃ i na 2024 rok WIOSNA.

Książka świąteczno-zimowa ma aż 160 stron i ponad 300 kolorowych zdjęć zachęcających do zabawy i tworzenia pięknych dekoracji!

Dziennik Zabaw ZIMA zawiera inspiracje i pomysły dostosowane do zimowej pory roku, oraz świąt Bożego Narodzenia.

Dlaczego książka, a nie e-book?

Papierową i pięknie wydaną książkę możecie otworzyć wspólnie z dzieckiem bez korzystania z komputera i tracenia czasu na szukanie pomysłów. Możecie wybrać co chcecie zrobić na podstawie spisu treści lub zdjęć i razem tworzyć niezwykłe prace, budując przy tym niezapomniane rodzinny chwile i wspomnienia. Książka jest zawsze pod ręką i dziecko może sięgnąć po nią, kiedy tylko zechce bez potrzeby uruchamiania komputera.

Każdy z Dzienników Zabaw zawiera inne zabawy, pomysły plastyczne oraz inspirujące, kolorowe zdjęcia. Nic w książkach się nie powtarza, tylko pięknie dopełnia i zachęca do kolejnych twórczych odkryć.

Książka Dziennik Zabaw Zima, to idealna propozycja na prezent i pomoc dla każdego rodzica, nauczyciela i osoby pracującej z dziećmi.

Dzięki papierowej książce będziecie mogli korzystać z pomysłów na zabawy bez komputera czy smartfona. Wybieracie zabawę według spisu treści lub na podstawie zdjęć i możecie razem tworzyć, budując niezapomniane wspomnienia!

Kup książkę zamiast kolejnej zabawki!