Grzechotka Sensoryczna Dla Niemowląt Rybka Stojak Przyssawka

Grzechotka Sensoryczna Dla Niemowląt Rybka Stojak Przyssawka

Grzechotka Sensoryczna Dla Niemowląt Rybka Stojak Przyssawka  Prawidłowy rozwój i uśmiech na ...
60.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Grzechotka Sensoryczna Dla Niemowląt Rybka Stojak Przyssawka 
Prawidłowy rozwój i uśmiech na twarzy dziecka jest bardzo istotną kwestią. Funkcje, jakie posiada ta zabawka, sprawią, że dziecko już od najmłodszych lat zacznie rozróżniać i uczyć się nowych kolorów, dźwięków i kształtów. Pobudza wiele zmysłów małego człowieka, pomagając mu odkryć otaczający go świat.
Urocza grzechotka rybka posiada kołowrotek, który obraca się o 360 stopni, wewnątrz znajdują się koralki, które wydają dźwięki. Zabawka ma także podstawę z przyssawką, która zapobiega przewróceniu lub rzuceniu jej na podłogę podczas zabawy, ale wprawia ją w ruch, dzięki czemu buja się na boki. Można bawić się nią dosłownie wszędzie wystarczy, aby powierzchnia była płaska, może podłoga, taca do jedzenia lub stolik  na każdej. 
Dwie opcje zabawy stabilnie na stoliku, bądź dzięki rączce. Jak usunąć podstawkę? Wystarczy nacisnąć serduszko na samym dole, pociągnąć i mamy samą grzechotkę, którą dziecko może trzymać w swoich rękach. 
Wykonana jest z wysokiej jakości certyfikowanego plastiku, który jest w pełni bezpiecznym materiałem dla małego dziecka. Uszy i mały okrąg wyprodukowane są z miękkiego tworzywa, co jest gwarancją, że dziecko nie wyrządzi sobie krzywdy podczas wesołej zabawy.
Wymiary zabawki:
 20 cm x 13 cm x 10 cm 
Wymiary opakowania:
 24 cm x 11 cm x 15 cm 
 Przeznaczona jest dla wszystkich maluszków, które osiągnęły 6 miesiąc życia.
Informacje o produkcie Ostrzeżenie! Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +6 miesięcy Płeć unisex Wiek 6m+ Długość towaru w centymetrach 24 Wysokość towaru w centymetrach 11 Szerokość towaru w centymetrach 15 Waga gabarytowa w gramach 660