Harry Potter 76404 Kalendarz adwentowy Harry Potter

Harry Potter 76404 Kalendarz adwentowy Harry Potter

Zabawka konstrukcyjna Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter 76404 (334 elementy) Zabawka konstrukcy...
148.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
LEGO
Sprzedawca:
mademebuyit.pl

Zabawka konstrukcyjna Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter 76404 (334 elementy)

Zabawka konstrukcyjna Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter 76404 zestaw z minifigurkami; odliczanie do Gwiazdki, dla dzieci w wieku od 7 lat (334 elementy) Zabawka konstrukcyjna Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter 76404 zestaw i siedem minifigurek, w tym Syriusz Black, Lord Voldemort, Nymphadora Tonks i Neville Longbottom; odliczanie do Gwiazdki, dla dzieci w wieku od 7 lat (334 elementy)
Najbardziej czarodziejski kalendarz adwentowy!
Podaruj fanom świata czarodziejów kalendarz adwentowy z 24 zaczarowanymi zabawkami z filmów o Harrym Potterze - niech ich święta będą jeszcze bardziej magiczne.
Podaruj fanom Harryego Pottera w wieku od 7 lat kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter (76404), urozmaicając oczekiwanie na Gwiazdkę. Wraz z otwieraniem 24 okienek możliwości zabawy są coraz większe.

Tworzenie scenek z filmu Harry Potter
Począwszy od 1 grudnia należy otworzyć jedno okienko każdego dnia, by odkryć zabawkę ze świata Harryego Pottera. W środku kryje się siedem minifigurek - Harry Potter, Syriusz Black, Jęcząca Marta, Lord Voldemort, Horacy Slughorn, Nymphadora Tonks i Neville Longbottom - a także kultowe akcesoria z filmów. Pierwsze trzy zabawki tworzą scenkę z pierwszego filmu, kolejne trzy z drugiego filmu i tak dalej. Gdy nadejdzie Boże Narodzenie, dzieci mogą stworzyć jeszcze więcej magicznych scen i połączyć zabawki, by odgrywać własne przygody. W środku znajduje się nawet gra planszowa, w którą można zagrać po otwarciu wszystkich okienek. Dzięki tylu możliwościom zabawy magia będzie trwała cały rok!
Odliczaj dni do Gwiazdki z Harrym Potterem i spraw, by każdy dzień był magiczny! Każdego dnia otwórz drzwiczki, za którymi kryją się niespodzianki ze świata Harryego Pottera. Pierwsze trzy zabawki tworzą scenkę z pierwszego filmu, kolejne trzy z drugiego filmu, i tak dalej. W kalendarzu znajdziesz siedem kultowych minifigurek, a nawet grę, w którą można zagrać po otwarciu wszystkich okienek.
Magiczne oczekiwanie na Gwiazdkę dla fanów Harryego Pottera Zawiera siedem minifigurek i kultowych elementów z filmów Harry Potter Dzieci mogą odtworzyć słynne sceny z filmów o Harrym Potterze Przedświąteczny prezent dla każdej młodej czarownicy, czarodzieja lub mugola w wieku od 7 lat 24 zabawki można łączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter Kalendarz zawiera grę dla dzieci, w którą można grać, korzystając z zabawek z Harryego Pottera Zestaw należy do bogatej serii LEGO Harry Potter Elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy jakości Zestawy LEGO są zgodne z najbardziej surowymi światowymi standardami bezpieczeństwa Magiczne oczekiwanie na Gwiazdkę - za każdymi drzwiczkami kalendarza adwentowego LEGO Harry Potter (76404) kryje się zabawka z filmu Harry Potter W zestawie siedem minifigurek - Harry Potter, Syriusz Black, Jęcząca Marta, Lord Voldemort, Horacy Slughorn, Nymphadora Tonks i Neville Longbottom, a także kultowe akcesoria z filmów o Harrym Potterze Filmowe scenki do zbudowania - zabawki z pierwszych trzech dni tworzą scenę z pierwszego filmu, kolejne trzy z drugiego filmu i tak dalej. Dzieci mogą je łączyć, by tworzyć własne przygody Prezent, który cieszy cały rok - Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter to przedświąteczny prezent dla każdej młodej czarownicy, czarodzieja lub mugola w wieku od 7 lat Wiele możliwości zabawy - zabawki z kalendarza adwentowego można z łatwością łączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter, by zwiększyć możliwości zabawy Gra w zestawie - po otworzeniu wszystkich okienek można zagrać w grę, wykorzystując nowe zabawki ze świata Harryego Pottera Więcej zaczarowanej zabawy - szeroka gama zestawów LEGO Harry Potter oddaje w ręce młodych czarodziejów, czarownic i mugoli uwielbiane postacie, znane miejsca i magiczne przygody Gwarancja jakości - elementy LEGO spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić Pewność i bezpieczeństwo - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa