JADA Strażak Sam Pojazdy 5szt Zestaw Figurka

JADA Strażak Sam Pojazdy 5szt Zestaw Figurka

Strażak Sam to animacja pełna humoru, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na cał...
144.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Jada
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Strażak Sam to animacja pełna humoru, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Codzienny spokój panujący w urokliwym miasteczku Pontypandy, wielokrotnie urozmaicają zaskakujące sytuację i przygody. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Jego perypetie to spora dawka rodzinnej zabawy.
Charakterystyka:
- zestaw 5 sztuk pojazdów  - w skład zestawu wchodzi Jupiter, Venus 2.0, helikopter Wallaby, Phoenix, policyjny motor i figurka policjanta - wszystkie pojazdy mają wolne koło i są wykonane z wytrzymałego odlewu metalowego (metodą die cast) - skala 1:64
Portfolio marki JADA Toys obejmuje pojazdy odlewane ciśnieniowo, kolekcjonerskie i sterowane radiowo, a także figurki z kina akcji, dzięki ścisłej współpracy z wieloma markami aut. DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY: Odzwierciedlone ze starannością detale, które obejmują kultowe modele znane z ekranów kin takie jak DC Comics, Marvel Superheroes, Fast & Furious, Disney i dziesiątki marek samochodów.