LORNETKA BREEZE MARINE 7X50 /DISCOVERY

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując ró...
500.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DISCOVERY
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Discovery Breeze 7x50 to wysokiej jakości wodoszczelna lornetka przeznaczona do żeglowania, łowienia ryb, sportów wodnych i sportów ekstremalnych, przydatna podczas obserwacji na lądzie i wodzie. Duże soczewki obiektywowe zbierają dużą ilość światła. Szkło z pełną powłoką zwiększa współczynnik przechodzenia światła, dlatego lornetka przekazuje jasny, wyraźny i ostry obraz w liniowym polu widzenia oraz wysoki kontrast — zarówno przy słonecznej pogodzie, jak i o zmierzchu lub we mgle.
Discovery Breeze 7x50 to lornetka z pryzmatami porro i układem optycznym wykonanym z wysokiej jakości szkła BaK-4 oraz korpusem z trwałego tworzywa sztucznego z gumową powłoką. Urządzenie jest wodoszczelne i nie tonie, nawet jeśli zostanie przypadkowo upuszczone do wody. Tubusy mają wytłaczaną powłokę w miejscach chwytu, co ułatwia trzymanie lornetki nawet mokrymi dłońmi. Ostrość można regulować jednym ruchem ręki za pomocą centralnie umieszczonego pokrętła. Aby dopasować obraz do wzroku użytkownika, wystarczy obrócić pokrętło na okularze.
W przypadku obserwacji z łodzi istnieje możliwość stabilizacji obrazu i umieszczenia lornetki na standardowym statywie 1/4 (adapter można kupić oddzielnie).
Najważniejsze właściwości:
Pływająca lornetka morska z jasnym wodoszczelnym korpusem Układ optyczny z pryzmatami w układzie porro wykonany ze szkła BaK-4 z pełną powłoką Centralne pokrętło ustawianie ostrości — jednoczesna regulacja ostrości w obu okularach Możliwość regulacji dioptrii i prowadzenia obserwacji w okularach korekcyjnych Wygodne muszle oczne z miękkiej gumy i ochronne osłony okularów oraz soczewek obiektywowych Doskonałe do obserwacji ręcznych i na statywie
Zawartość zestawu:
Lornetka Pokrowiec Pasek Ochronne osłony okularów i soczewek obiektywowych Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
 
Marka Discovery EAN 0785104926264 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 23x22x9 Masa przesyłki, kg 1.5 Typ pryzmatu pryzmaty w układzie porro Powiększenie, x 7 Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm 50.0 Materiał układu optycznego szkło BaK-4 Powłoka układu optycznego pełną powłoką Odległość od okularu do źrenicy, mm 7.14 Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm 23 Jasność względna 51 Pole widzenia, ° 7 Pole widzenia przy 1000 m 118 Makro, m 5 Regulacja dioptrii okularu, dioptrii ±4 Rozstaw okularów, mm 62 - 73 Regulacja ostrości centralna Muszle oczne guma Korpus tworzywo sztuczne Wypełnienie korpusu azot Wodoszczelnosc yes Możliwość zamontowania na statywie gwint standardowy 1/4", wymaga adaptera (sprzedawany osobno) Wielkość klasyczny Zastosowanie obserwacja terenu/militarne, polowanie i wędkarstwo, morski Sakwa yes Dodatkowe cechy gumowa powłoka korpusu Montowanie na statywie yes Pouch/case/bag in set pouch