MATERAC WELUROWY DOUBLE /METEOR

MATERAC WELUROWY METEOR DOUBLE Wierzchnia część materaca jest flokowana, co zapewnia wysoki komfo...
150.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
METEOR
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

MATERAC WELUROWY METEOR DOUBLE
Wierzchnia część materaca jest flokowana, co zapewnia wysoki komfort leżenia oraz snu. Dodatkowo został pokryty wodoodpornym welurem. Kolejną zaletą materaca jest wzmocniona konstrukcja oraz zastosowanie w procesie produkcji wysokiej jakości twardego winylu, który zmniejsza ryzyko uszkodzenia materaca. Produkt jest skonstruowany tak, by nie zwijał się podczas snu. Specjalnie zaprojektowany układ komór w dolnej części zapewnia stabilność materaca przy poruszaniu się, co minimalizuje efekt "falowania".
Materac wyposażony jest w zawór szybkiego spuszczania powietrza, co czyni go o wiele łatwiejszym w składaniu. Dzięki specjalnej konstrukcji materac jest łatwy do przechowywania oraz przenoszenia.
 
W okresie zimowym, ze względu na niskie temperatury, produkty z winylu należy wyjąć z pudełka i napompować nie wcześniej niż 12 godzin po dostawie przez kuriera.
Przez ten czas muszą być przechowywane w temperaturze pokojowej.
Produkty z winylu powinny być napompowane w 80%.
 
Specyfikacja:
Model: dwuosobowy Materiał: winyl, powierzchnia welurowa Wymiary: 188 x 137 x 22 cm Kolor: czarny Zastosowanie: camping, podróże, wędrówki Opakowanie zbiorcze: 4 szt. Cena: za 1 szt.
Parametry dodatkowe:
Maksymalna waga użytkownika : 182 kg Wymiary : 137 Wymiary : 188 Wymiary : 22 Waga brutto : ~3.2 kg Waga netto : ~3 kg