MIKROSKOP CYFROWY ARTISAN 1024 /DISCOVERY

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując ró...
1380.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DISCOVERY
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Discovery Artisan 1024 to przenośny mikroskop z kamerą cyfrową 5 Mpix. Ten przyrząd może być zasilany przy użyciu zasilacza lub baterii, przez co można go mieć zawsze przy sobie. Można go wziąć na spotkanie z klientem lub używać do badania preparatów w terenie. Doskonale sprawdza się również podczas prezentacji i obserwacji grupowych, ponieważ można go podłączyć do urządzeń zewnętrznych. Ten przyrząd jest bardzo przydatny dla wielu specjalistów: jubilerów, geologów, numizmatyków, pracowników serwisów, osób zajmujących się wyceną i wielu innych. Mikroskop ręczny jest często używany do sprawdzania jakości produktów w sklepach oraz wykrywania pleśni rozwijającej się na owocach i warzywach.
Mikroskop ma 4-calowy kolorowy ekran LCD, który można obracać. Obraz z obiektywu jest wyświetlany na ekranie w czasie rzeczywistym. Przy użyciu tego mikroskopu można robić zdjęcia i rejestrować filmy w wysokiej rozdzielczości. Do tego celu jest wymagana karta pamięci, którą należy zakupić osobno. Przyrząd obsługuje karty MicroSD o pojemności do 32 GB. W razie konieczności mikroskop można podłączyć do zewnętrznego urządzenia: monitora, telewizora lub komputera. Zestaw zawiera wszystkie wymagane przewody. Przed podłączeniem mikroskopu do komputera należy pamiętać o zainstalowaniu dołączonego oprogramowania. Daje ono dostęp do rozszerzonych funkcji i pozwala wykonywać pomiary liniowe i kątowe obiektów.
Mikroskop ma układ oświetlenia LED z regulacją jasności. Diody LED są rozmieszczone wokół obiektywu, aby wszystkie obserwacje można było prowadzić w świetle odbitym. Mikroskop jest wyposażony w filtr polaryzacyjny zmniejszający odblaski oraz niepożądane refleksy świetlne podczas obserwowania błyszczących obiektów. Powiększenie ma płynną regulację w zakresie od 10 do 300 razy, a cyfrowe przybliżenie pozwala obserwować obiekty z powiększeniem 1200 razy.
Zestaw zawiera niewielki statyw umożliwiający prowadzenie obserwacji stacjonarnych. Do zestawu dołączono również pokrowiec do przenoszenia i przechowywania przyrządu.
Właściwości:
Powiększenie: 10-300 razy (z przybliżeniem cyfrowym: 10-1200 razy) kolorowy obracany 4-calowy wyświetlacz LCD Górne oświetlenie LED z regulacją jasności Wbudowany filtr polaryzacyjny Możliwość podłączenia do komputera lub telewizora Możliwość rejestrowania filmów, robienia zdjęć i przesyłania obrazu do zewnętrznego wyświetlacza Oprogramowanie do przetwarzania obrazów z funkcją pomiaru Przenośna budowa; zasilanie bateryjne lub sieciowe
Zawartość zestawu:
Mikroskop Zasilacz (100-240 V, 50/60 Hz) Akumulator litowo-jonowy Przewód USB Przewód AV Statyw Pokrowiec Oprogramowanie na płycie CD Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Zalecenia dotyczące korzystania z oprogramowania.
Aby program działał prawidłowo, należy uruchomić zainstalowaną aplikację dopiero po podłączeniu mikroskopu do komputera i przygotowaniu go do prowadzenia obserwacji.
Uwaga: należy pamiętać, że napięcie zasilania w większości państw europejskich wynosi 220-240 V, natomiast w USA i Kanadzie 110 V. Należy sprawdzić prawidłową wartość napięcia w tabeli danych technicznych. Nie wolno podłączać urządzenia o napięciu 110 V do gniazdka o napięciu 220 V ani na odwrót bez użycia przetwornika.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 1024 nie jest kompatybilny z zewnętrznymi kamerami cyfrowymi.
 
Marka Discovery EAN 0785104924772 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 21x20x7 Masa przesyłki, kg 0.685 Typ cyfrowy, przenośny Głowica wyświetlacz cyfrowy/monitor PC Materiał układu optycznego szkło optyczne Głowica Głowica kolorowy obracany 4-calowy wyświetlacz LCD Powiększenie, x 10 - 1200 Powiększenie, x 10—300, z przybliżeniem cyfrowym 10—1200 Powiększenie od 800x do 1280x Regulacja ostrości ręczna, 0—100 mm Korpus tworzywo sztuczne Oświetlenie LED Regulacja jasności yes Zasilanie 100—240 V, 50/60 Hz, 5 V, 1 A, bateria litowo-jonowa 3,7 V/1050 mAh Zasilanie: baterie/wbudowany akumulator tak Typ źródła oświetlenia 8 diod LED Filtry polaryzacyjny