MIKROSKOP CYFROWY ARTISAN 256 /DISCOVERY

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując ró...
1230.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DISCOVERY
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Discovery Artisan 256 z wyświetlaczem LCD i akumulatorem to przenośny mikroskop cyfrowy, który można stosować do wielu profesjonalnych zadań. Może być używany do kontroli jakości metali, lutowania oraz naprawy układów elektronicznych i zegarków. Ponadto, może być stosowany do wyceny biżuterii i dzieł sztuki oraz oglądania struktury kamieni, monet i innych przedmiotów. Mikroskop ręczny jest często używany do sprawdzania jakości produktów w sklepach oraz wykrywania pleśni rozwijającej się na owocach i warzywach. Mikroskop jest łatwy w obsłudze. Współpracuje z komputerem (obsługuje systemy Windows i Mac OS) lub telewizorem. Pozwala także na robienie zdjęć, nagrywanie filmów oraz mierzenie odległości, kątów, promieni i powierzchni.
Obraz jest generowany przez wbudowaną kamerę 5 Mpix z interpolacją do 12 Mpix. Oświetlenie wokół obiektywu składa się z 8 białych diod LED z regulacją jasności. Jeśli jest niepotrzebne do danego zadania, można je wyłączyć. Zakres powiększenia mikroskopu wynosi od 20 do 500 razy, a ostrość można regulować w trybie ręcznym w zakresie od 0 do 30 mm.
Korpus mikroskopu jest pokryty gumową powłoką gwarantującą wygodny chwyt. Zestaw zawiera niewielki statyw. Można go używać do długotrwałych obserwacji. Zestaw zawiera również pokrowiec ułatwiający transport mikroskopu.
Uwaga: Do rejestrowania zdjęć i filmów służy karta pamięci (sprzedawana osobno).
Właściwości:
Przenośny mikroskop cyfrowy z 3-calowym wyświetlaczem LCD Możliwość podłączenia do komputera z systemem Windows lub Mac OS albo telewizora Funkcje robienia zdjęć, nagrywania filmów i pomiaru obiektów Kamera cyfrowa zamiast obiektywu: 5 Mpix (z interpolacją do 12 Mpix) Powiększenie: 20-500 razy; regulacja ostrości: 0-30 mm 8 białych diod LED z regulacją jasności Zasilanie bateryjne lub sieciowe, obsługa kart pamięci microSD Pokrowiec do transportowania i statyw w zestawie
Zawartość zestawu:
Mikroskop Statyw Zasilacz (100-240 V, 50/60 Hz) Przewód USB Przewód AV Akumulator litowo-jonowy Pasek Pokrowiec Ściereczka do czyszczenia Oprogramowanie na płycie CD Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Zalecenia dotyczące korzystania z oprogramowania:
Aby program działał prawidłowo, należy uruchomić zainstalowaną aplikację dopiero po podłączeniu mikroskopu do komputera i przygotowaniu go do prowadzenia obserwacji. Po podłączeniu do komputera urządzenie nie obsługuje funkcji zmiany powiększenia.
Uwaga: Należy pamiętać, że napięcie sieciowe w większości państw europejskich wynosi 220-240 V, natomiast w USA i Kanadzie 110 V. Należy sprawdzić prawidłową wartość napięcia w tabeli danych technicznych. Nie wolno podłączać urządzenia o napięciu 110 V do gniazdka o napięciu 220 V ani na odwrót bez użycia przetwornika.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 256 nie jest kompatybilny z zewnętrznymi kamerami cyfrowymi.
 
Marka Discovery EAN 0785104924758 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 33x14.5x5 Masa przesyłki, kg 0.665 Typ cyfrowy, przenośny Głowica wyświetlacz cyfrowy/monitor PC Materiał układu optycznego szkło optyczne Głowica Głowica kolorowy obracany 3-calowy wyświetlacz LCD Powiększenie, x 20 - 500 Powiększenie od 200x do 800x Regulacja ostrości ręczna, 0-30 mm Korpus tworzywo sztuczne Oświetlenie LED Regulacja jasności yes Zasilanie 100—240 V, 50/60 Hz, 5 V, 1 A, bateria litowo-jonowa 3,7 V/1050 mAh Zasilanie: baterie/wbudowany akumulator tak Dodatkowe cechy czas pracy na baterii: 4 godziny; czas ładowania: 5 godziny Megapiksele 5 (interpolacja do 12) Nagrywanie wideo tak Szybkość klatek 30 klatek na sekundę Format obrazu *.jpg Oprogramowanie oprogramowanie do przetwarzania zdjęć i wideo z funkcją pomiaru obiektów Interfejs komputera USB 2.0 Wymagania systemowe Windows 7/8/10, Mac 10.6~10.15, co najmniej P4 1,8 GHz, 512 MB pamięci RAM, karta wideo 32MB, gniazdo USB 2.0, napęd CD-ROM Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń obsługa kart microSD o pojemności do 32 GB (sprzedawane osobno) Poziom zaawansowania dla początkujących, doświadczeni użytkownicy Poziom trudności składania i mont