MIKROSKOP CYFROWY ARTISAN 32 /DISCOVERY

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując ró...
650.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
DISCOVERY
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Discovery Channel informuje, bawi i inspiruje widzów na całym świecie, ukazując różnorodność i niesamowitość świata. Umożliwiamy milionom osób odkrycie i zaspokojenie swojej ciekawości. Discovery to fascynujące połączenie opowieści z różnych gatunków, w tym związanych z nauką i technologią, eksploracją, przygodami czy historią. Przedstawiamy także sylwetki osób, miejsca i organizacje kształtujące nasz obecny świat.
Z dumą przedstawiamy układ optyczny serii Discovery wyprodukowany przez firmę Levenhuk i zaaprobowany przez Discovery.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 32 ze specjalnym statywem. Ten przyrząd jest idealny do prac wymagających dużej precyzji, np. do zastosowań numizmatycznych, jubilerskich, naprawy zegarów, jak również do użytku domowego. Aby wyświetlać obraz z mikroskopu na wyświetlaczu zewnętrznym, należy podłączyć mikroskop do komputera za pomocą przewodu USB i zainstalować oprogramowanie (oba elementy w zestawie). Mikroskop umożliwia rejestrowanie oraz edycję zdjęć i filmów, a także wykonywanie pomiarów długości, średnicy, promienia i innych wymiarów.
Mikroskop ma kamerę 5 Mpix z otaczającymi ją pięcioma białymi diodami LED. Podświetlenia można używać przy słabym oświetleniu, a jego jasność można regulować. Preparaty można oglądać przy powiększeniu od 100 do 300 razy — to optymalne powiększenie mikroskopu do prac stosowanych. Ostrość można regulować ręcznie w zakresie od 0 mm do 150 mm. Maksymalna rozdzielczość obrazu wynosi 2592x1944 pikseli.
Mikroskop jest zamontowany na statywie, jednak można go używać również bez niego. Stolik ma dwa metalowe zaczepy i przymiar. Korpus mikroskopu jest pokryty gumą. Taka powłoka jest przyjemna w dotyku, zapewnia wygodny chwyt i chroni urządzenie przed drobnymi zarysowaniami. Discovery Artisan 32 to wspaniały mikroskop cyfrowy do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych, jest łatwy w obsłudze i ma wiele przydatnych funkcji.
Mikroskop jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS. Mikroskop jest zasilany za pośrednictwem przewodu USB.
Właściwości:
Kamera cyfrowa 5 Mpix o maksymalnej rozdzielczości obrazu 2592x1944 pikseli Powiększenie: 10—300 razy; regulacja ostrości: 0—150 mm Górne oświetlenie (8 białych diod LED) z regulacją jasności Funkcje robienia zdjęć, nagrywania filmów i pomiaru obiektów Kompatybilność z systemami Windows i Mac OS Profesjonalny statyw oraz stolik z przymiarem i zaczepami Możliwość używania bez statywu, zasilanie za pośrednictwem przewodu USB
Zawartość zestawu:
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 32 z przewodem USB Profesjonalny statyw Stolik z przymiarem Skala do kalibracji Oprogramowanie na płycie CD Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Zalecenia dotyczące korzystania z oprogramowania:
Aby program działał prawidłowo, należy uruchomić zainstalowaną aplikację dopiero po podłączeniu mikroskopu do komputera i przygotowaniu go do prowadzenia obserwacji.
Mikroskop cyfrowy Discovery Artisan 32 nie jest kompatybilny z zewnętrznymi kamerami cyfrowymi.
 
Marka Discovery EAN 0785104924727 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 22x17x13.5 Masa przesyłki, kg 0.915 Typ cyfrowy Głowica wyświetlacz cyfrowy/monitor PC Materiał układu optycznego szkło optyczne Powiększenie, x 10 - 300 Powiększenie od 200x do 800x Stolik, mm 120x165 Zakres ruchu stolika, z użyciem mechanizmu ustawiania ostrości, mm stały Stolik, mm z przymiarem, z zaczepami Regulacja ostrości ręczna, 0-150 mm Korpus tworzywo sztuczne Oświetlenie LED Regulacja jasności yes Zasilanie 5 V, za pośrednictwem przewodu USB 2.0 Megapiksele 5.0 Nagrywanie wideo tak Format obrazu *.jpg Oprogramowanie oprogramowanie do przetwarzania zdjęć i wideo z funkcją pomiaru obiektów Interfejs komputera USB 2.0 Wymagania systemowe Windows 7/8/10, Mac 10.12 i nowsze wersje, co najmniej P4 1,8 GHz, 512 MB pamięci RAM, karta wideo 64 MB, gniazdo USB 2.0, napęd CD-ROM Poziom zaawansowania dla początkujących Poziom trudności składania i montażu bardzo łatwe Obraz 2592x1944, 2320x1744, 2048x1536, 1920x1080, 1280x1024 Format plików wideo *.avi Zastosowanie do badań stosowanych Umiejscowienie źródła oświetlenia górne Metoda badania jasnego pola