MUZYCZNY AUTOBUS SORTER NAPĘD PIANINKO DŹWIĘK LED

MUZYCZNY SMART BUS Z ROZKŁADANYMI KLOCKAMI I SORTEREM Autko wyposażone jest w magiczne klocki,...
133.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Ciuciubabka
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

MUZYCZNY SMART BUS Z ROZKŁADANYMI KLOCKAMI I SORTEREMAutko wyposażone jest w magiczne klocki, które potrafią zmieniać swój kształt. Każda część zabawki posiada inny zestaw zabawowo-edukacyjny. Wielofunkcyjna zabawka stymuluje rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Umieszczanie klocków w prawidłowych otworach ćwiczy zdolności manualne rąk, a także spostrzegawczość oraz logiczne myślenie, pobudza dziecko do eksperymentowania. Jest wykonana bardzo solidnie i efektownie w bardzo żywych, ładnych kolorach, i jest bezpieczna dla malutkich dzieci.


Zabawka muzyczna po włączeniu może jeździć, wygrywa przyjemne dla ucha melodyjki, piosenki. Ale można bawić się nią także, gdy stoi w miejscu. Po załączeniu zabawka świeci przednimi światłami, gra piosenkę, sama jeździ zmieniając tor jazdy po napotkaniu przeszkody. W trakcie jazdy postać słonika - kierowcy kiwa się na boki. Po wyłączeniu napęd chowa się do środka, co umożliwia dziecku swobodne poruszanie zabawki poprzez obrotowe kółka lub ciągnięcie za sznureczek załączony w zestawie.


Zestaw zawiera kolorowe magiczne klocki, które są dopasowane do otworów w autku.
Każdy z klocków przekształca się poprzez naciśnięcie przycisku:
- Gwiazdka w żabkę
- Trójkącik w rybkę
- Kwadracik w słonika
- Serduszko w konika
- Kółeczko w ptaszka
 
Na górze autka znajduje się dwustopniowy przełącznik:
Ustawiony w pozycji " ABC". Przy naciskaniu na klawisze znajdujące się z przodu i na górze autka lub wrzucaniu klocków przez otwory odpowiadające ich kształtom wymawiane są nazwy kolorów i kształtów. Ustawiony w pozycji " NUTKI" przy ww. czynnościach powoduje załączanie różnych melodii. Z tyłu autka są otwierane drzwi bagażnika przez które wyjmujemy wcześniej wrzucone klocki.
 
WYMIARY AUTKA:
- długość ok. 21 cm
- szerokość ok. 15 cm
- wysokość ok. 15 cm
 
Wiek: 18m+