NAMIOT PIĘCIOOSOBOWY METEORA 5 CZERW. /FERRINO

Opis: Namiot FERRINO Meteora 5 to duży, 5-osobowy namiot rodzinny. Jego główną cechą jes...
3004.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
FERRINO
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Opis:
Namiot FERRINO Meteora 5 to duży, 5-osobowy namiot rodzinny. Jego główną cechą jest konstrukcja tunelu, która składa się z trzech pałąków z włókna szklanego, dzięki czemu namiot jest łatwy do ustawienia. Wnętrze składa się z przedsionka i dużej sypialni. Podłoga sypialni jest wykonana z poliestru, a zintegrowana podłoga namiotu z lekkiego polietylenu. Istnieją 2 wejścia - przednie i boczne, oba z moskitierą. Otwory wentylacyjne i okna zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, a wewnętrzna warstwa termiczna PU odbija światło słoneczne, zapobiegając przegrzaniu. Namiot wewnętrzny wykonany jest z oddychającego wodoodpornego poliestru.

Warstwa zewnętrzna ma słup wody 2000 mm, a podłoga 10 000 mm. Ponadto Ferrino jest jedynym producentem namiotów, który gwarantuje wartość słupa wody dla szwów klejonych (rzeczywista wartość słupa wody jest 1,5 razy wyższa). Przestronne kieszenie mieszczą przedmioty osobiste. Możesz również docenić hak do zawieszenia latarki. Do namiotu dołączona jest solidna torba z uchwytem. Namiot FERRINO Meteora 5 nadaje się na długie wyjazdy na kemping, idealny dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół.
 
Opis techniczny:
Namiot 5-osobowy Duży przedsionek i sypialnia 2 wejścia z moskitierami (przód, bok) Konstrukcja tunelu składająca się z trzech pałąków z włókna szklanego Szybke i łatwe ustawienie Powłoka termiczna PU Otwory wentylacyjne i okna Wewnętrzne kieszenie na przedmioty osobiste Hak do zawieszenia lampy W zestawie torba transportowa, stalowe kołki rozporowe i zestaw naprawczy Pojemność: 7,1 m 3 Waga: 12,8 kg Liczba wejść: 2 Słup wody: 2000 mm (namiot zewnętrzny), 10000 mm (podłoga) Wymiary po złożeniu: 65 x 25 x 30 cm Wymiary: 320 x 420 cm Materiał konstrukcji: włókno szklane Materiał zewnętrzny: 70D Diament Poliester 75g / m 2 Materiał wewnętrzny: 70D Poliester Ripstop, 80 g / m 2
 
Wymiary:
Szerokość: 66 cm Wysokość: 32 cm Długość: 30 cm

Parametry techniczne:
Maksymalna liczba osób: 5 Waga urządzenia: 12.80 kg Wymiary urządzenia: 320 x 420 cm Wodoodporność: 2000 mm Hol: Tak Materiał konstrukcyjny: Włókno szklane
 
Gwarancja:
Gwarancja: 24 miesiące

sklepsportowy24.pl

sklepsportowy24.pl

Sklep sportowy ss24.pl jest jednym z najdłużej istniejących oraz największych sklepów sportowych w Polsce. Oferta obejmuje szeroką gamę urządzeń do ćwiczeń, sprzętu sportowego z różnych dziedzin sportowych, ale również dużo produktów do gier, zabaw, rekreacji i turystyki.

Ss24.pl przez wiele lat działania wyspecjalizował się w sprzedaży sprzętu fitness oraz akcesoriów sportowych związanych z aktywnością sportową. W ofercie dostępny jest szeroki asortyment sprzętu fitness: bieżnie, trenażery eliptyczne, rowery treningowe, wioślarze wodne, steppery, twistery oraz wiele innych produktów do ćwiczeń.

Oferujemy również sprzęt do siłowni; atlasy do ćwiczeń, bramy, wyciągi, gryfy, hantle, pasy kulturystyczne, ławki treningowe, itp. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu fitness, takimi jak KETTLER, WATERROWER, HMS, BH FITNESS, YORK FITNESS, ADIDAS, ASSAULT, EB FIT, REEBOK, itp.

Nasz sprzęt jest używany w największych klubach fitness w Polsce, co wyróżnia nas od reszty rynku.