Neck Flexer - Masażer karku i kręgów szyjnych

Neck Flexer - Masażer karku i kręgów szyjnych

Qmed Masażer karku i kręgów szyjnych Samodzielny masaż grawitacyjny Natychmiastowy relak...
121.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
MEMO
Sprzedawca:
tomcio.pl

Qmed Masażer karku i kręgów szyjnych

  • Samodzielny masaż grawitacyjny
  • Natychmiastowy relaks
  • Intensywne rozluźnienie
  • Ulga w bólu karku i głowy
Lekka, trwała i w pełni przenośna konstrukcja oraz łatwość transportu sprawiają, że Qmed Neck Flexer staje się Twoim osobistym masażystą i terapeutą manualnym w jednym, dostępnym 24/7! Nowoczesny styl życia lub wymuszone pozycje ciała podczas pracy, pochylenie nad smartfonem czy biurkiem powodują, że ciało jest podatne na ciągłą sztywność i napięcie karku. Pogarszająca się postawa skutkuje zbędnym obciążeniem całego organizmu.
  Użyj Qmed Neck Flexer w domu, biurze, w samochodzie, gdy masz przerwę w podróży. Potrzebujesz jedynie płaskiej powierzchni do położenia się lub krzesła do podparcia szyi i pleców a szybko odczujesz ulgę w przypadku bólu głowy lub karku, spowodowanym napięciem mięśni. Produkt pomocny w terapii punktów spustowych, która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej w celu uwolnienia się od bólu.
  SEKRET I SKUTECZNOŚĆ KONSTRUKCJI Nacisk grawitacyjny twojej głowy i szyi na krzywizny masażera sprawia, że jego odpowiednio wyprofilowanie wspiera kręgosłup i działa rozluźniająco na mięśnie okolicy szyi. Wyrób został zaprojektowany, aby wytrzymać znaczne obciążenia bez utraty kształtu.
  OSZCZĘDNOŚĆ CZASU Wyrób medyczny przeznaczony jest dla osób pracujących w pozycjach siedzących, podatnych na ciągłą sztywność i napięcie karku. Zaledwie po 10 minutach użycia produktu możesz poczuć ulgę w napięciu mięśni szyi. Masaż jest szybkim sposobem na relaks, polecanym osobom żyjącym w ciągłym biegu i doświadczającym stresu.
  WALORY TERAPEUTYCZNE Qmed Neck Flexer poprzez nacisk łagodzi napięcie w punktach spustowych, mięśniach szyi, ramion i górnej części pleców. Masaż z uciskaniem i rozluźnianiem mięśni struktur pomaga zmniejszać bolesność szyi i karku, jednocześnie zwiększając zakres ruchu w górnej części ciała. Poprawia także cyrkulację krwi do mózgu. Zalet pracy nad sylwetką jest znacznie więcej. Zoptymalizowana postawa ciała ma również związek z lepszą koncentracją, metabolizmem i poprawą nastroju.
  Sposób użycia: Połóż się wygodnie lub oprzyj ciało na krześle lub fotelu z podparciem. Umieść Qmed Neck Flexer pod karkiem w sposób widoczny na zdjęciu, dłuższą część kierując wzdłuż kręgosłupa. Masażer pracuje w dwóch płaszczyznach: ruchem rolującym powoli obracaj głowę w prawą i lewą stronę a następnie lekko kieruj brodę raz do mostka, raz do sufitu. Czynność wykonaj kilka razy, gdy poczujesz, że ból minimalizuje się i napięcie znika, powtórz czynność w kolejnym bolesnym miejscu. Nie zatrzymuj się na dłużej w jednym położeniu.  Po użytku przetrzyj produkt za pomocą wilgotnej, miękkiej tkaniny z łagodnym środkiem myjącym.
  Wskazania: Stany bólowe odczuwane w okolicy kręgosłupa szyjnego. Stany napięciowe mięśni górnej części pleców wymagające relaksacji. Przeciwwskazania: Zmiany skórne w miejscu oddziaływania wyrobu. Produkt nieodpowiedni dla osób poniżej 15 roku życia. Konserwacja: Myć w letniej wodzie z dodatkiem mydła. Suszyć z daleka od sztucznych źródeł ciepła. Skład: TPR Wymiary: 24x21x13 cm Rozmiar: uniwersalny BASIC UDI-DI: 59017804DRQM6CN8