OTL Technologies Słuchawki douszne Sonic TWS

Słuchawki douszne OTL Technologies Sonic TWS Bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym b...
159.99 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
OTL Technologies
Sprzedawca:
Best Store 4U

Słuchawki douszne OTL Technologies Sonic TWS
Bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym będą idealnie dla fanów Sonica. Motyw z uroczym jeżem świetnie komponuje się z niebieski tłem obudowy. Słuchawki są niewielkie i lekkie, ale zapewniają imponujący dźwięk z głębokim basem i czystymi tonami wysokimi. Doskonały dźwięk gwarantuje technologia Bluetooth 5.0. Słuchawki można swobodnie użytkować w podróży, podczas ćwiczeń czy w domowych warunkach. W zestawie dołączony jest kabel USB o długości 31 cm.
Dotykowe sterowanie
Etui ładujące USB typu C umożliwia do 6 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki przy 3 dodatkowych ładowaniach. Technologia inteligentnego sterowania dotykowego umożliwia pominięcie, odtworzenie lub zatrzymanie utworu, aktywowanie asystenta głosowego oraz odbieranie i odrzucanie połączeń poprzez dotyk. Wkładki douszne dostępne są w dwóch rozmiarach, małym i dużym, aby umożliwić indywidualne dopasowanie do kanału słuchowego.
Właściwości:
Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie bez przerw w odtwarzaniu muzyki, dodatkowe wkładki douszne w zestawie gwarantują dobre dopasowanie, inteligentne sterowanie dotykowe ułatwia obsługę, automatyczne parowanie ułatwia połączenie z urządzeniem w przyszłości, słuchanie muzyki do 6 godzin bez przerwy.