PODKŁADKA NA LAPTOP DO ROWERU BIKE OAK DĄB /NOHRD

PODKŁADKA NA LAPTOP DO ROWERU BIKE OAK DĄB /NOHRD

Połącz pracę biurową ze sportem? Nie ma problemu, NOHrD ma rozwiązanie. Dzięki podkładce ...
909.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
NOHrD
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Połącz pracę biurową ze sportem?


Nie ma problemu, NOHrD ma rozwiązanie. Dzięki podkładce na laptopa, rower NOHrD staje się praktyczną stacją roboczą w bardzo prosty i nieskomplikowany sposób. Podkładkę można doposażyć w każdej chwili..


Podkładka na laptop do roweru NOHrD Bike Oak dąb
Podkładka została wykonana z naturalnego drewna dębowego i posiada szybkie i praktyczne mocowanie.
 

Parametry techniczne:
Materiał: drewno Wymiary: ok. 55 x 38 x 10 cm Waga: ok. 3 kg


Aplikacja internetowa My-NOHrD:
My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHrD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD
Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?
Darmowy dostęp:
Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów. Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów. Dostęp do publicznej biblioteki treningów. Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.
Płatna subskrypcja:
Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów. Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów. Dostęp do publicznej biblioteki treningów. Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników. Trener osobisty. Profesjonalne porady i opinie. Otrzymywanie planów treningowych od trenera.
 
Jak to wygląda w praktyce?
Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.
Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).

 
Zaczynamy trening!
Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.
Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!

 
Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!
 
#NOHrDRowerTreningowy, #NOHrDBike, #NOHrD, #NOHrDFitness, #MyNOHrD, #PodkładkaPodLaptopNOHrD, #PodkładkaNOHrD, #NOHrDPodkładkaLaptop, #PodkładkaPodLaptop, #NOHrDAkcesoria