Quad na Akumulator GTS1188-A Niebieski

Quad na akumulator GTS 1188-A       Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy...
278.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Quad na akumulator GTS 1188-A  
    Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz nasz quad GTS1188A i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.
 Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Plastikowe koła z gumową opaską, automatyczny hamulec nie tylko podniosą komfort użytkowania dziecięcego quada, ale i poziom bezpieczeństwa.
Dane techniczne quada GTS1188A również są imponujące. Prędkość, jaką może osiągnąć sprzęt, wynosi ok 3 km/h, a czas jazdy po około 8-godzinnym ładowaniu to ok. 1 godziny. Silnik 45 W oraz akumulator 6V4,5Ah gwarantują doskonałe przeżycia płynące z jazdy.
 Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy.
Wymiary opakowania: 65 cm x 34 cm x 29,5 cm
Waga z opakowaniem: 5,7 kg
Informacje o produkcie Model Quad GTS1188-A Kolor Niebieski Napęd 1x45W Akumulator 1x6V4,5Ah Skrzynia Biegów 2 biegi (przód/tył) Wymiary Pojazdu 78.5 cm x 40.5 cm x 46 cm Prędkość 3km/h Masa Własna 5kg Max. Obciążenie 20kg Czas Ładowania 8 godzin Czas Działania do 1 godziny Hamulec Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu Pasy Bezpieczeństwa X Otwierane Drzwi X Kluczyki X Fotele Plastikowe Koła Plastikowe z gumową opaską Zdalne Sterowanie X Światła Przednie LED Audio muzyka Długość towaru w centymetrach 40 Wysokość towaru w centymetrach 70 Szerokość towaru w centymetrach 40 Waga gabarytowa w gramach 18666.67