ROWER STACJONARNY LK 7200 /BH LK LINE

Opis: Trening na rowerze stacjonarnym jest coraz częściej wybieraną aktywnością przez Nas. Jaz...
9490.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
BH LK LINE
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Opis:
Trening na rowerze stacjonarnym jest coraz częściej wybieraną aktywnością przez Nas. Jazda rowerem treningowym w domu pozwala nam zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd do siłowni czy klubu fitness oraz umożliwia nam trenowanie podczas złych warunków atmosferycznych. Wysoka jakość i solidne wykonanie urządzeń do ćwiczeń marki BH Fitness to norma dzięki której sprzęt do jazdy jest dedykowany również do klubów fitness i siłowni. Rowery BH Fitness z serii LK Line są stworzone dla wymagających użytkowników, którzy wymagają od urządzeń przede wszystkim wysokiej jakości i zaawansowanej technologii. BH Fitness kładzie duży nacisk na funkcjonalność i wytrzymałość swoich urządzeń. Dbając o wytrzymałość tworzy produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie normy również te z zakresu ochrony środowiska czego świadectwem jest certyfikat norm jakości ISO 14001( efektywne systemy zarządzania środowiskiem ), za wprowadzenie technologii energooszczędnych silników i generatorów prądotwórczych, oraz certyfikat norm jakości ISO 9001 potwierdzający wysoką jakość produkowanych maszyn cardio. Rowery serii LK LINE to połączenie zaawansowanej technologii z atrakcyjnym wyglądem, funkcjonalności z  niezawodnością wszystko to dopełnia intuicyjne oprogramowanie dając maksymalne osiągi.Wysoka jakość i solidne wykonanie  urządzeń do biegania marki BH Fitness to norma dzięki której sprzęt do ćwiczeń jest dedykowany również do klubów fitness i siłowni.
Rower treningowy H720 LK7200 to idealny sprzęt do spalania kalorii czy budowania wytrzymałości podczas treningów cardio. Wyposażony jest w system hamowania powietrzno magnetyczny, płynnie pracujący pas który zachowuje się bardzo cicho podczas pracy. Rower ma regulowane siodełko w dwóch płaszczyznach i czujniki pomiaru pulsu umieszczone w uchwytach . W rowerze H720 LK7200 zastosowano elektromagnetyczny system hamowania z generatorem prądotwórczym, dzięki czemu urządzenie możemy ustawić w dowolnym miejscu w klubie i zaoszczędzamy cenną energię elektryczną.
Technologia i design stworzone przez BHFitness to seria urządzeń cardio stworzona specjalnie dla Ciebie!
 
Specyfikacja techniczna:
System hamowania: Elektromagnetyczny system hamowania z generatorem prądotwórczym. Nie ma konieczności podłączenia do zasilania zewnętrznego. Regulacja oporu: 20 poziomów oporu, 500Watt Napęd: Pas Poly-V zapewnia cichą, płynną pracę urządzenia oraz wymaga minimum konserwacji Siodełko regulowane w pionie i poziomie Kierownica: Umożliwia przyjęcie różnych pozycji

 
Programy: 40 programów do różnego rodzaju treningów, w tym:
Program HRC, 12 profili programów z 4 poziomami trudności każdy Fitness Test

 
Pomiar pulsu: 
Za pomocą czujników pomiaru pulsu na uchwytach Telemetrycznie (pulsometr Polar).
 
Wyświetlacz:
Czas Watt Dystans Kalorie Prędkość RPM Puls Program


 
Inne:

Wymiary: 130 x 62 x 142cm Waga: 59 kg Max. waga Użytkownika: 180 kg Otwarta rama ułatwia ułatwia wejście na urządzenie Pedały z regulowanymi paskami

 
Gwarancja domowa: 2 lata
Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.
 
Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.
 
Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.