Samolot Transportowy Pojazdy Budowlane Autka Dźwięk

Samolot Transportowy Pojazdy Budowlane Autka Dźwięk

Samolot Transportowy Pojazdy Budowlane Autka Dźwięk  Super prezent dla fanów samolotów. Przeds...
168.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Samolot Transportowy Pojazdy Budowlane Autka Dźwięk 
Super prezent dla fanów samolotów. Przedstawiamy biało- zielony samolot tworzący bazę dla pojazdów budowlanych, ułatwi to transportowanie pojazdów na miejsce budowy. Wystarczy załadować wszystkie maszyny na pokład i ruszyć w drogę na pole bitwy.  Samolot wypełni beztroską długie wieczory, rozwinie wyobraźnie dziecka i dzięki temu też dowie się, na jakiej zasadzie samoloty unoszą się na niebie i działają.  Zabawka posiada frykcyjny napęd, wystarczy nacisnąć na tył, puścić do przodu i cieszyć się prędkością. Rodzeństwo i rodzice z chęcią włączą się do wspólnej rozrywki i zabawy. 
Wewnątrz samolotu można przewozić miniaturowe wersje pojazdów budowlanych. Otwierany bok samolotu pozwalają na włożenie autek do środka, tył samolociku jest otwierany, dzięki czemu tworzysz trasę do opuszczenia samochodów z pokładu. Efekty dźwiękowe dodają atrakcyjności naszemu podniebnemu pojazdowi i na pewno nikt nie przeoczy samolotu na swojej drodze, odpowiedzialne są za to cztery przyciski na dachu. Sygnał uruchamiania pojazdu, bądź wesoła muzyka pozwoli się przenieść w świat zabawy.
W zestawie znajdują się:
- samolot transportowy garaż 
- 6 pojazdów budowlanych różnego rodzaju 
Wymiary małych autek: 
około 7 cm x 3 cm x 3 cm 
Wymiary samolotu:
37 cm x 36 cm x 21 cm 
Wymiary opakowania zabawki:
46 cm x 35 cm x 19 cm 
Prezentowany model samolotu  jest wykonany z atestowanego, trwałego materiału, co w połączeniu z dbałością o każdy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i jakość radzącą sobie z częstym używaniem.
Samolot zasilany jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA , które nie są dołączone do zestawu. Zabawka posiada certyfikat CE, wykonana jest z bezpiecznego dla dzieci, solidnego i trwałego materiału, który jest gwarancją długiej żywotności. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. 
Informacje o produkcie Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat Płeć unisex Wiek 3+ Długość towaru w centymetrach 46 Wysokość towaru w centymetrach 19 Szerokość towaru w centymetrach 35 Waga gabarytowa w gramach 5098.33