Samolot Transportowy Straż Pożarna Dźwięk Światła Małe Autka

Samolot Transportowy Straż Pożarna Dźwięk Światła Małe Autka

Samolot Transportowy Straż Pożarna Dźwięk Światła Małe Autka  Super prezent dla fanów samol...
167.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Samolot Transportowy Straż Pożarna Dźwięk Światła Małe Autka 
Super prezent dla fanów samolotów. Przedstawiamy czerwony samolot straży pożarnej, ułatwi to transportowanie pojazdów ratowniczy z akcji na akcje. Dzielni strażacy na miejsce akcji dotrą drogą powietrzną! Wystarczy załadować wszystkie maszyny na pokład i ruszyć w drogę. Samolot wypełni beztroską długie wieczory, rozwinie wyobraźnie dziecka i dzięki temu też dowie się na jakiej zasadzie samoloty unoszą się na niebie i działają. 
Wewnątrz samolotu można przewozić miniaturowe wersje wozów strażackich. Otwierany bok samolotu pozwalają na włożenie autek do środka, tył samolociku jest otwierany, dzięki czemu tworzysz trasę do opuszczenia samochodów z pokładu. Efekty dźwiękowe i świetlne dodają atrakcyjności naszemu podniebnemu pojazdowi i na pewno nikt nie przeoczy samolotu na swojej drodze, odpowiedzialne są za to cztery czerwone przyciski. Uchwyt na górze zabawki pozwala na wygodne szybowanie w przestworzach. 
Zabawa to świetny pretekst do nauki o niebezpieczeństwie związanym z zaprószeniem ognia, ale i także radzeniu sobie w takich sytuacjach.
W zestawie znajdują się:
- samolot straży pożarnej 
- 6 różnych wozów strażackich 
 
Wymiary małych pojazdów: 
 6 cm x 3 cm x 2 cm 
 Wymiary samolotu:
37 cm x 36 cm x 21 cm 
Wymiary opakowania zabawki:
 45 cm x 35 cm x 20 cm 
Prezentowany model samolotu  jest wykonany z atestowanego, trwałego materiału, co w połączeniu z dbałością o każdy detal gwarantuje bezpieczeństwo zabawy i jakość radzącą sobie z częstym używaniem.
Samolot zasilany jest 3 sztukami baterii 1,5 V AA , które nie są dołączone do zestawu. Zabawka posiada certyfikat CE, wykonana jest z bezpiecznego dla dzieci, solidnego i trwałego materiału, który jest gwarancją długiej żywotności. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. 
Informacje o produkcie Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat Płeć unisex Wiek 3+ Długość towaru w centymetrach 45 Wysokość towaru w centymetrach 20 Szerokość towaru w centymetrach 35 Waga gabarytowa w gramach 5250