Sorter Elastyczna Kostka Piłeczki Figury Dla Niemowląt

Sorter Elastyczna Kostka Piłeczki Figury Dla Niemowląt

Sorter Elastyczna Kostka Piłeczki Figury Dla Niemowląt  We wczesnych etapach życia mózg dziecka...
56.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Sorter Elastyczna Kostka Piłeczki Figury Dla Niemowląt 
We wczesnych etapach życia mózg dziecka jest prawdziwą gąbką jeśli chodzi o chłonięcie nowych informacji. Warto zatem zadbać o to, aby zasób jego wiedzy powiększał się w bezpieczny i zrównoważony sposób. Dzięki interaktywnej kostce zabawy edukacyjne z Twoim dzieckiem staną się jeszcze przyjemniejsze! Sortowanie kolorowych kształtów pomaga rozwijać logikę dziecka i umiejętności rozwiązywania problemów, jednocześnie uczą się kształtów. 
Kolorowa Interaktywna Kostka to kilka zabawek połączonych w kształt sześcianu, który swoimi przyjaznymi kolorami zachęci do zabawy każdego bobasa. Każda ścianka kostki posiada kolorowe linki. Dzieci wpychają miękkie kształty do lub wyjmują z kosza sensorycznego poprzez elastyczne taśmy jeden po drugim. Miękkie i elastyczne linki mogą ciągnąć i deformować je, całkowicie bezpieczne dla malucha. 
 Zabawki edukacyjne wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, ma zaokrąglone rogi są miękkie. 
 Elementy zestawu: 
- 6 różnych figur geometrycznych 
- 6 plastikowych piłeczek 
- kostka sorter 
Wymiary zabawki:
 18 cm x 12 cm x 11 cm 
Wymiary opakowania:
 19 cm x 18 cm x 13 cm 
 Przeznaczona jest dla wszystkich maluszków powyżej 12. miesiąca życia. Kostka edukacyjna posiada oznakowanie certyfikatem CE, została zapakowana w estetyczne pudełeczko, dzięki czemu jest fantastycznym pomysłem na prezent dla dziecka.
 
Informacje o produkcie Ilość w kartonie wewnętrznym 24 szt. Ostrzeżenie! Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku +12 miesięcy Płeć unisex Wiek 12m+ Długość towaru w centymetrach 19 Wysokość towaru w centymetrach 13 Szerokość towaru w centymetrach 18 Waga gabarytowa w gramach 741