T-90 1:16 RTR - żółty

Nowy model zdalnie sterowanego czołgu, idealnego dla najmłodszych modelarzy! Dzięki bardzo łatw...
161.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Brother Toys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Nowy model zdalnie sterowanego czołgu, idealnego dla najmłodszych modelarzy!
Dzięki bardzo łatwej obsłudze jest przeznaczony dla użytkowników już od szóstego roku życia. Czołg z pewnością przyniesie dużo zabawy i frajdy małym fanom modeli zdalnie sterowanych.
Model posiada wiele ciekawych funkcji. Dzięki występowaniu czołgu w częstotliwości 2.4GHz, możesz urządzać bitwy. Zamontowany wskaźnik obrażeń będzie Cię informował o stanie Twojej maszyny. Jeśli zostaniesz trafiony przez przeciwnika trzy razy, stracisz możliwość sterowania swoim czołgiem do tyłu.

Obracająca się o 300° wieżyczka oraz podnoszona i opuszczana lufa sprawią, że dosięgniesz przeciwnika w każdym miejscu. Ponadto czołg wyposażony jest w programy demonstracyjne pokazujące jego możliwości bojowe, zaś światła i efekty dźwiękowe sprawiają go dodatkowo atrakcyjnym w oczach najmłodszych modelarzy!

Prezentowany czołg to model rc typu RTR, czy gotowy do walki od razu po wyjęciu z pudełka, w zestawie znajduje się wszystko czego potrzebujesz do uruchomienia: czołg w skali 1:24, nadajnik, bateria 9V do nadajników, akumulatory NiCD 4,8V o pojemności 700mAh, ładowarka USB oraz polskojęzyczna instrukcja obsługi. Ładowarka znajdująca się w zestawie jest w stanie naładować rozładowany pakiet w niespełna 3 godziny!


Kanały: 2 Wersja: RTR Materiał wykonania: ABS Akumulator: NiCD Dźwięki: Tak Długość : 410 mm Radio: 27-40MHz, 2.4GHz Skala: 1:16 Szerokość : 155 mm Wiek: 3+ Wysokość: 140 mm


Skład zestawu:
Częstotliwość: 27MHz Zakres sterowania: 10-20 m Funkcje: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo, światła i efekty dźwiękowe Akumulator: 4.8V 700mAh Ni-Cd Bateria do nadajnika: 9V 6F22 (w zestawie) Wymiary 31x11,5x10 cm