ZEGAR SZACHOWY /METEOR

  ZEGAR SZACHOWY METEOR Zegar szachowy Meteor to idealne urządzenie dla miłośników sz...
149.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
METEOR
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

 
ZEGAR SZACHOWY METEOR
Zegar szachowy Meteor to idealne urządzenie dla miłośników szachów. Stanowi doskonałą propozycję dla szkół, klubów i fanów gry w szachy.
Połączenie technologii konstrukcji ręcznej oraz kwarcowej elektroniki.
Graj na czas, doskonal swoje umiejętności i myśl szybciej. Możesz! W szachach, owszem, liczy się strategia, ale nie tylko. Podnieś więc sobie poprzeczkę i rozegraj prawdziwie profesjonalną partię w maksymalnym napięciu.

Poczujesz stres uciekającego czasu, Twój mózg będzie pracować na najwyższych obrotach, a cała rozgrywka będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej emocjonująca. Myśl, działaj, atakuj, przewiduj ruchy konkurenta! Z tym tradycyjnym zegarem szachowym firmy Meteor nie tylko przeżyjesz emocjonującą grę, ale też wytrenujesz się i podniesiesz swoje umiejętności.
Precyzyjne odliczanie czasu i wykonanie z trwałego materiału sprawiają, że każda gra będzie maksymalnie uczciwa, a zegar przetrwa nawet najbardziej napięte rozgrywki i mocne uderzenia w przycisk.

Dane techniczne:
Długość: 180 mm Szerokość: 65 mm Wysokość: 110 mm Właściwości: precyzja pomiarów wysoka jakość wykonania może być używany do innych rodzajów gier błąd pomiarowy zegara jest mniejszy niż jedna sekunda na dobę zasilanie jedną baterią AA.