ZESTAW SURVIVALOWY LABZZ SK5 /LEVENHUK

Levenhuk LabZZ SK5 to wielofunkcyjny przyrząd dla młodych podróżników do odkrywania...
59.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
LEVENHUK
Sprzedawca:
sklepsportowy24.pl

Levenhuk LabZZ SK5 to wielofunkcyjny przyrząd dla młodych podróżników do odkrywania niezbadanego terenu. Układ optyczny składa się z kilku składanych soczewek, które można łączyć na różne sposoby, aby używać przyrządu jako monokularu, lornetki, stereoskopu lub lunety. Po połączeniu ze sobą dwóch dużych soczewek otrzymuje się lupę o dużym powiększeniu do szczegółowego badania owadów i innych niewielkich obiektów.
Wielofunkcyjny przyrząd pomaga młodym odkrywcom poznawać z bliska świat dzikiej przyrody, a jednocześnie zapewnia podstawowe zrozumienie sposobu działania układu optycznego. Oprócz elementów optycznych, zestaw Levenhuk LabZZ SK5 zawiera również kompas do znajdowania kierunku w terenie oraz lusterko do wysyłania sygnałów świetlnych. Korpus wielofunkcyjnego przyrządu jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co jest ogromną zaletą podczas biwakowania. Dołączona smycz zapobiega zgubieniu przyrządu podczas pokonywania terenu.
Najważniejsze właściwości:
Służy jako monokular, lornetka i luneta Można go używać w trybie stereoskopu lub lunety (luneta z 2 soczewkami) Kompas pomaga znaleźć drogę w terenie oraz zaplanować marszrutę Lekki i łatwy w obsłudze wielofunkcyjny przyrząd z niewielkim, składanym korpusem
Zawartość zestawu:
Zestaw survivalowy Smycz Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
 
Marka Levenhuk, Inc., USA EAN 0785104931022 Rozmiar opakowania (dł. x szer. x gł.), cm 10x5x5 Masa przesyłki, kg 0.065