Zasłona TYCJaN STaL 140X250 przelotki

Przyjemna w dotyku dekoracja okienna z miękkiego, jednokolorowego welwetu o charakterystycznym po...
73.06 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Eurofirany
Sprzedawca:
MarBetLine

Przyjemna w dotyku dekoracja okienna z miękkiego, jednokolorowego welwetu o charakterystycznym połysku aksamitu. Zasłona o średnim stopniu zaciemniania wnętrza.

MarBetLine

MarBetLine

Szanowni Państwo,

Zajmujemy się sprzedażą artykułów tekstylnych i pościelowych oraz dodatków wyposażenia wnętrz. Oferujemy produkty najwyższej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, posiadające stosowne certyfikaty, sprawdzonych polskich producentów i dostawców, ale nie tylko. Dodatkowo staramy się, aby były one zawsze w konkurencyjnej cenie.

Nawiązaliśmy owocną współpracę z regionalnym producentem pościeli, kołder, poduszek, prześcieradeł, co gwarantuje nam i Państwu dostęp do wszystkich produktów uszytych na miarę, dokładnie takich jakie w danej chwili są potrzebne.

W swojej działalności kierujemy się dwoma zasadami. Po pierwsze mottem, że "Zdrowie to jakość z wyższej półki" ponieważ jesteśmy przekonani, że nie tylko to, co spożywamy ma znaczenie i wpływ na nasze zdrowie, ale również to czego używamy w codziennym życiu. Po drugie, obsługujemy naszych Klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób, firm prowadzących gospodarstwa agroturystyczne, wynajmujących apartamenty na doby, gdzie liczy się, aby towar był wysokiej jakości i w przystępnych cenach.