Zestaw Grzechotek Pudełko Gryzaków Miś Lew 5 Sztuk Kolorowe

Zestaw Grzechotek Pudełko Gryzaków Miś Lew 5 Sztuk Kolorowe

Zestaw Grzechotek Pudełko Gryzaków Dla Niemowląt 5 Sztuk Kolorowe Zabawki wspomagające prawidło...
59.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
Import LEANToys
Sprzedawca:
SklepTodi.pl - internetowy sklep z zabawkami dla dzieci

Zestaw Grzechotek Pudełko Gryzaków Dla Niemowląt 5 Sztuk Kolorowe
Zabawki wspomagające prawidłowy rozwój oraz uśmiech na twarzy dziecka jest bardzo istotną kwestią. Dzięki grzechotkom wesoły grymas nie będzie schodzić z buźki maluszka. Funkcje, jakie posiadają  zabawki, sprawią, że dziecko już od najmłodszych lat zacznie rozróżniać i uczyć się nowych kolorów, dźwięków i kształtów. Zabawa tym produktem poprawi zmysł słuchu i wzroku maluszka, a także pobudzi jego wyobraźnię oraz pomoże w ząbkowaniu. 
Około 3 miesiąca życia dzieci zaczynają badać otoczenie rękami, sięgają po ulubioną zabawkę i chwytają ją. Urocze kształty przemawiają do nich i mają idealny rozmiar, aby małe rączki mogły je chwycić i potrząsnąć, Twój maluch będzie się dobrze bawił. Grzechotki posiadają wiele łatwych do uchwycenia uchwytów, dzięki czemu dziecko ma mnóstwo miejsc do trzymania. W miarę rozwoju umiejętności motorycznych dziecko nauczy się je trzymać i potrząsać nimi. Końcówki zabawek mają miękkie elementy, które mogą służyć jako gryzak w trakcie ząbkowania. 
W skład zestawu wchodzi 5 grzechotek w różnych kształtach. Wykonane  są z wysokiej jakości certyfikowanego plastiku, który jest w pełni bezpiecznym materiałem dla małego dziecka. Gryzaki wykonane zostały z przyjaznych dla środowiska, odpornych na ciepło materiałów, nietoksyczne i bezwonne, mogą być dezynfekowane w gorącej wody, nie odkształcają się i nie blakną.
 
Elementy zestawu: 
- lew
- jeżyk
- misiu
- kogut
- kura
 
Wymiary grzechotek: 
około 9 cm x 7 cm x 3 cm 
Wymiary opakowania: 
15 cm x 15 cm x 11 cm 
 
Zabawki przeznaczone są dla każdego malucha od 3 miesiąca życia.
Informacje o produkcie Długość towaru w centymetrach 15 Płeć unisex Wiek 3m + Wysokość towaru w centymetrach 11 Szerokość towaru w centymetrach 15 Waga gabarytowa w gramach 412.5