12-cz. zestaw z gitarą akustyczną z wycięciem 6 strun 38"

12-cz. zestaw z gitarą akustyczną z wycięciem 6 strun 38"

Nasza westernowa gitara z wycięciem to świetny instrument dla początkujących, amatorów i muzyk...
483.00 PLN
star_border star_border star_border star_border star_border Brak opinii edit Dodaj opinię
Producent:
INNY
Sprzedawca:
UDANEeZAKUPY.PL

Nasza westernowa gitara z wycięciem to świetny instrument dla początkujących, amatorów i muzyków na każdym poziomie. Oprócz gitary w zestawie znajduje się pokrowiec na gitarę, pasek, kostki, uchwyt na kostkę, zestaw strun, korbka do strun, kapodaster, tuner chromatyczny i stojak na gitarę.

Ta gitara jest wykonana z litego drewna lipowego i ma 6 strun. Doskonała jakość dźwięku i piękny design sprawiają, że instrument jest bardzo ceniony. Gitara akustyczna o długości menzury wynoszącej 63 cm ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać gitarzystą.

Tuner pozwala lepiej nastroić struny gitary, a kapodaster dopasować tonację. 3 kostki służą do szarpania strun i można je umieścić w uchwycie. Zwykle służą w zastępstwie palców, ale można też grać nimi i palcami jednocześnie. Korbka do strun to przydatne narzędzie, ułatwiające wymianę strun. Dołączony pokrowiec z paskiem jest idealny dla podróżujących muzyków i ułatwia przechowywanie instrumentu. Dodatkowo możesz umieścić gitarę na stojaku, co jest bardzo wygodne.

Montaż naszego zestawu gitarowego jest prosty.
Kolor: jasne drewno Materiał gitary: drewno lipowe Materiał strun: nylon Rozmiar: 38" Długość: 98 cm Szerokość: 35,5 cm Wysokość pudła: 8,5 cm Menzura: 63 cm Z 6 strunami (2 struny są przezroczyste a 4 pokryte metalem) Wymagany montaż: tak Zawartość przesyłki: 1 x gitara 1 x pokrowiec na gitarę 1 x pasek do gitary 3 x kostka 1 x uchwyt na kostki 1 x zestaw strun 1 x korbka do strun 1 x kapodaster 1 x tuner chromatyczny 1 x stojak na gitarę